Користь велосипеда або як велосипед рятує життя

Хочеш бути у класній спортивній формі, бути більш витривалим, мати здоровіший сон, кращий апетит та й загалом почувати себе в рази краще, що з фізичної точки зору, так і з емоційної? Тоді тобі точно до нас, у веломагазин Jolly Ride за велосипедом.

Ми професійно підберемо велосипед, який точно стане Твоїм надійним і найкращим другом на багато років. Сьогодні вже мало кого здивуєш, якщо скажеш, що велосипед то сучасна таблетка від купи болячок. Велоспорт то ж як супер корисне лікарство, яке виконує такі функції для нашого організму:

- зміцнює м’язи;

- покращу імунітет;

- зміцнює серцево-судинну систему;

- покращує тиск - знижує холестерин;

- покращує зір;

- допомагає схуднути;

- попереджає варикоз;

- покращує сон;

- покращує апетит;

- покращує роботу легенів;

- покращує поставу;

- зберігає молодість.

Друзі, а повірили б Ви у наступне твердження: «їзда на велосипеді врятувала людині життя». Можливо звучить не зовсім реалістично, але. Натрапили ми на одну цікаву історію про тепер вже рекордсмена книги Гіннеса з велоспорту - Джеймса Голдінга, а років 10 тому молодого хлопця, який захворів на страшну хворобу, на онкологію і під час лікування, а точніше першого відновлення, він зауважив, що любить їздити на велосипеді. І не просто любить, а що саме цей вид активного дозвілля допоміг йому значно швидше реабілітуватись від пережитого. Це вже сьогодні він активно готується до одних з найскладніших велозмагань Race Across America, довжину траси яких називають однією з найдовших і найважчих у такого роду змагань (5000 кілометрів), а десяток років назад починав буквально з нуля вчитись жити. До речі, щодо велозмагань, в яких бере участь Джеймс, то він завжди впевнено заявляє назагал, що він туди іде, щоб не просто взяти участь, а тільки для перемоги. І як показують результати, тут дійсно йдеться не про гучні слова, а про неймовірну силу волі і титанічну працю. Важко повірити, що буквально недавно після довгого і важкого періоду лікування йому довелось вчитись жити з початку: сидіти, ходити, їсти. Про якісь більше активніші речі, а тим більше про вело їзду навіть ніхто думати не смів. Коли Джеймса стан покращився і його виписали з лікарні, він вирішив хоча б якимось способом розвіятись і взяв старий велосипед у друга, щоб покататись. На здивування самого хлопця йому хватило сил проїхатись на велосипеді цілих 8 кілометрів. Після першої поїздки він сказав: «не пам’ятаю, коли я відчував себе настільки вільним». Саме їзда дала можливість йому відчути ту свободу, яку ще недавно так безжально забрала хвороба. Саме щоденні поїздки на велосипеді давали йому шанс хоча на трішки втікати від усіх переживань. Доля Джеймсу підготувала і багато інших викликів пізніше (ремісія, ДТП), але йому вдалось все подолати і навіть стати тим, хто зможе допомагати людям зі схожими історіями. Його метою було, завдяки їзді на велосипеді, участі у різних змаганннях - збирати кошти на благодійність. Звичайно, з теоретичної (доказової) точки зору неможливо сказати, що саме їзда на велосипеді допомогла чоловіку відновитись в час реабілітації від всього пережитого, але він неодноразово у своїх інтерв’ю заявляв, що це було надзвичайно корисно для його психологічного стану, а це неабияк важливо при будь якій хворобі. Джеймс Голдінг сказав: «Велосипед для мене - це одночасно свобода і відновлення, втеча і медитація. Ми всі можемо досягти того, чого хочемо, та часто забуваємо, що нам довелось пережити, аби досягти того, що маємо зараз». Досвід цього чоловіка насправді надихає, надихає взяти велосипед, крутити педалі і насолоджуватись тим, що ти маєш, що ти любиш. А якщо поки у Вас нема велосипеда і нема що крутити - звертайтесь до нас, у веломагазин Jolly Ride і ми з радістю допоможемо Вам підібрати найкращий варіант, допоможемо купити велосипед Вашої мрії.