Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Ручки на кермо велосипеда [ гріпси ]

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гріпси

Гріпси – це ручки, які одягаються на кермо велосипеда там де велосипедист торкається його руками. Вони відіграють важливу роль у комфорті та управлінні Вашого велосипеда. Це одне з трьох місць, де ваше тіло контактує з велосипедом. Катання з неправильними ручками може призвести до оніміння рук, утворення пухирів, судом і втоми.

Тому, зараз ми допоможемо Вам обрати найкращі та найзручніші гріпси для ваших рук.

Ручки мають широкий діапазон форм, товщини та матеріалу:

  • Ергономічні

Ці гріпси мають так зване «крило» або плоску заокруглену частину, яка виступає, щоб забезпечити додаткову підтримку для Вашої руки та зап’ястя. Завдяки дизайну цих велоаксесуарів, Ви тримаєте зап’ястя в природному та здоровому положенні. Адже, зручне положення рук зменшує біль та ризик оніміння. Положення рук на велосипеді також сприяє гарній поставі, що зменшує біль у спині та шиї. Встановлюючи ергономічні гріпси, розташуйте їх таким чином, щоб крило було трохи нижче, ніж місце, де зазвичай знаходяться зап’ястя під час поїздки. Коли Ви втомлюєтеся та розслабляєте руки, крило утримує їх у ідеальному ергономічному положенні.

  • Прості (стандартні або традиційні)

Це найпростіший і найпоширеніший стиль велосипедних ручок. Звичайні ручки мають однакову товщину по всій довжині, мають форму циліндра та зазвичай вони ковзають по керму. Виготовляються з гуми, силікону або поролону. Деякі моделі мають виступи або опуклості, які комфортно сидять між пальцями.

  • Анатомічні з «рогами»

Анатомічні гріпси з «рогами» виготовляються з гуми і композитних матеріалів. Чудово підійдуть для гірських і кросових велосипедів. Якщо гріпси оригінальні та є зручними вони забезпечують оптимальний розподіл тиску по всій поверхні. «Роги» мають нахил приблизно 10 градусів що забезпечує оптимальний комфорт при катанні.

  • Гріпси Dual Compound

Даний вид велоручок виготовляються з двох різних типів матеріалів. Зазвичай це різний вид гуми. Твердий матеріал утворює базовий шар ручки, а м’якший матеріал утворює верхній шар, де ваші руки тримають кермо. Базовий шар запобігає ковзанню чи скрученню. Верхній шар приємно та зручно тримати руками.

  • З фланцем/без фланцю

Фланець - це гумові диски біля отвору або всередині ручки. Даний велоаксесуар надає велосипеду класичного вигляду. Функція фланців, щоб Ваша рука не зісковзувала з керма. Часто такі гріпси можна зустріти на велосипедах типу BMX і деяких гірських велосипедах. Більшість ручок не мають фланців.

  • Із застібкою

Ручки із застібкою мають металеві хомути на кінцях, що фіксуються на кермі за допомогою шестигранних болтів. Перевага цієї конструкції – гріпси зафіксовані міцно та не ковзають по кермі. Зараз вони набувають популярності в усіх категоріях велосипедів.

  • Товсті

Гріпси бувають різної товщини. Деяким велосипедистам з великими руками може здатися більш зручним товстіший хват. Цей вибір залежить від Ваших вподобань і анатомії руки. Зазвичай, власникам гірських велосипедів перевага віддається більш товстим ручкам. Вони забезпечують зменшення вібрацій, оскільки більше матеріалу для поглинання ударів.

  • Текстурні гріпси або з візерунком

На поверхні ручки можуть використовувати різні візерунки. Деякі ручки гладкі, інші можуть мати вафельний малюнок, виступи між пальцями або опуклості для долонь. Малюнок відіграє важливу роль у зручності. Він діє як своєрідний протектор, який забезпечує зчеплення Вашої руки, тому не ковзає, коли рука мокра або спітніла. Деякі ручки призначені для користування в рукавичках, а деякі – для голих рук.

  • Матеріали ручки для велосипеда

Матеріал відіграє важливу роль у терміні використання, комфорті, вартості, естетиці та загальному вигляді самої ручки. Деякі матеріали чудово підходять під руку, але легко псуються. Інші тривають вічно, але викликають пухирі, якщо використовувати їх без рукавичок. Деякі матеріали виглядають красиво, але занадто слизькі. Коли справа доходить до вибору матеріалу, слід враховувати кілька речей, зокрема, як Ви їздите: в рукавичках чи без; клімат, погодні умови та бюджет.

Найпопулярніші матеріали для ручок велосипедного керма включають:

  1. Гума - це найпоширеніший матеріал для ручок. Основна причина в тому, що гумові ручки дешевші ніж будь-які інші. Вони досить міцні та довговічні, не руйнується під впливом УФ-променів. Гумові гріпси практично не потребують обслуговування. Крім того, гума добре поглинає удари та вібрацію. Основним недоліком гумових ручок - вони не пропускають повітря. Тому, від них найлегше отримати пухирці на руках.
  2. Силікон – гріпси з цього матеріалу легкі, мають чудові властивості поглинання вібрації, також стійкі до ультрафіолетового випромінювання, тому не твердіють і не псуються під впливом сонця. Недоліком силіконових ручок - вони досить крихкі. Якщо притулити велосипед до абразивної поверхні, велосипедні ручки можуть порватися. Проте, вони дуже зручні.
  3. Корок. З погляду на продуктивність, пробка є, мабуть, найкращим матеріалом для ручок велосипеда. Основною перевагою – матеріал швидко висихає, міцний і довговічний та екологічно чистий та натуральний. Ця властивість зменшує утворення пухирів. Основним недоліком пробкових ручок - вартість. Корок – один з найдорожчих варіантів гріпс.
  • Гель - один з найзручніших матеріалів для велосипедних ручок на ринку. Часто виробники поєднують гель з каучуком для довговічності. За ціною досить доступні. Одним із недоліків - гель не пропускає повітря та не вбирає піт, пухирі часто появляються, якщо Ви не їздите в рукавичках.
  • Шкіра. Головна перевага шкіряних гріпс —зовнішній вигляд. Класичний і натуральний матеріал, який чудово виглядає на ретро велосипедах. Цей матеріал дорожчий, ніж більшість інших матеріалів. Шкіра також стає слизькою, коли вона волога.
  • Пінопласт – ці ручки недорогі та легкі. Вони також вбирають піт. Основним недоліком пінопласту - досить швидко руйнується під впливом УФ-променів. Він також може легко порватися, якщо впустити велосипед або притулити його жорстких поверхонь.
  • Алюміній. Кілька компаній виготовляють гріпси з анодованого алюмінію. Можуть іноді обгортати шкірою або гумою. Деякі текстуровані. Цей матеріал легкий і міцний та не піддається корозії. Недоліком є те, що алюмінієві велосипедні ручки можуть стати слизькими, коли вони вологі, якщо вони не мають жодного покриття, кришки чи текстури.
  • Дерево або бамбук. Деякі компанії також виготовляють ручки з нетрадиційних природних матеріалів, таких як дерево та бамбук. Такі ручки не практичні та призначені лише для зовнішнього вигляду.

Деякі виробники ручок велосипеда використовують комбінацію матеріалів. Наприклад, корок в поєднанні з гумою. Це може вплинути на ціну та збільшити довговічність.

Зазвичай, довжина ручок для велосипеда від 90 мм до 150 мм. Найпоширеніший внутрішній діаметр ручок - 22,8 мм, а зовнішній може коливатися від 20,55 мм до 31,8 мм. Також довжина гріпси залежить від типу ручок перемикання передач. Наприклад, поворотний перемикач (він же рукоятка перемикання передач) займає більше місця на ручці завдяки своїй ширшій конструкції, тому відповідна довжина ручки керма буде 3,5 дюйма, або 90 мм

Довжина захоплення

Наприклад, шифтер займає більше місця на кермі, тому відповідна довжина ручки буде 90 мм.

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором велосипедних ручок, ми із задоволенням допоможемо Вам!

У нашому магазині є великий асортимент ручок на кермо для Вашого велосипеда.

Запрошуємо Вас завітати до нас у фізичний веломагазин у Івано-Франківську, вулиць Галицька 145б, район Пасічна, та обрати найкращі для Вас гріпси за формою, розміром та гаманцем.

Вгору