Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Рюкзаки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велосипедні рюкзаки

А чи знали Ви, що історія виникнення такого девайсу як рюкзак, або, як ще прийнято казати на теренах Західної України - наплічник, бере свої початки ще багато тисяч років тому. Звичайно, в ті часи вони не мали навіть приблизно того виду, який є на сьогоднішній день, але їх призначенням теж було перенесення якихось вантажів і виглядали вони швидше як мішок зі шкіри тварин, закріплений на рамі з гілок.

Круто, що на сьогодні конструкція сучасного наплічника зазнала колосальних змін і тепер це не просто «мішок для перенесення чогось або когось», а для багатьох - незмінний щоденний девайс, який не лише полегшує життя людини, а й прикрашає її. Та й купити рюкзак може дозволити собі кожен, важчим питанням буде швидше як обрати серед величезної кількості саме той, який Вам би підійшов найкраще. Якщо Ви зараз тут і читаєте цю інформацію, то відповідь на питання «Де купити наплічник» для Вас не буде здивуванням - веломагазин Jolly Ride у місті Івано-Франківськ, як обрати - теж. Наші консультанти з радістю допоможуть підібрати рюкзак під Ваші смакові вподобання, стиль одягу, стиль життя та фінансову можливість. Але пропонуємо спершу коротенько пройтись по їх видах і інших не менш важливих деталях.

Загалом рюкзаки можна класифікувати за їх призначенням, за літражем та конструкцією.

Отже, згідно першої групи, рюкзаки поділяються на:

  • міські (для повсякденного використання - прогулянка, школа, робота);
  • туристичні (походи, експедиції і інші види);
  • трекінгові (одні з найвитриваліших наплічників, бо виробляються з матеріалів, які призначені для витримки надвеликих навантажень);
  • велосипедні (стандартний велорюкзак, «вело штани», баули);
  • для перенесення (ноутбуків чи схожих ел. приладів; дітей, тварин; роликів, ковзанів і т д).

Також рюкзаки класифікують за їх об’ємом або літражем.

  1. Перший вид рюкзаків - міський, є найкомпактнішим у порівнянні і їх обсяг не перебільшуватиме 30 л.
  2. Туристичні рюкзаки - рюкзаки більшого обсягу - від 50 до 120 л в залежності від виду туристичного напрямку, в якому їх використовуватимуть.
  3. Трекінгові рюкзаки - досить універсальний вид наплічників, які часто використовувують і для інших видів призначень, обсяг до 100 літрів.
  4. І велосипедні - 10-40 л. та більше.

Про них ми і поговоримо детальніше.

Коли ми збираємось у веломандрівку, не важливо чи це короткотривала прогулянка по місту, чи виїзд десь за його межі на декілька днів, нам потрібно подбати про те, куди можна скласти усі необхідні речі (особисті речі, їжа, вода, намет, одяг і т д). Адже від правильного збору, а відповідно і вибору наплічника, залежатиме наскільки приємною і комфортною ця подорож буде.

Велосипедні рюкзаки за конструктивними особливостями можна класифікувати на:

  1. станкові (велорюкзаки, які доповнені металевою або пластиковою рамою, яка з’єднується елементами підвіски);
  2. м’які (велорюкзаки, які містять спинні опори, профільовані лямки і вантажний пояс);
  3. каркасні (в даному виді передбачені металеві та пластикові деталі, які формують вертикальну і поперечну жорсткість конструкції).

Також рюкзаки для велопоїздок можна класифікувати за об’ємом як і вищезгадані загальні види наплічників. Але пам’ятайте - усю вагу вантажу яку Ви берете з собою краще розприділяти на велосипед за допомогою велосипедних сумок. Якщо метою Вашої поїздки є нетривала прогулянка по місту, то підійдуть наплічники з об’ємом до 20 л. Вид рюкзака, об’єм якого не перебільшує 20-25 л., можна використовувати при одноденних виїздах, а якщо цікавить варіант походу або виїзду з ночівлею, де прийдеться брати більше речей - то велосумки на багажник з об’ємом 25-35 літрів та більше найкращий вибір.Їх сміливо можна обирати для багатоденних велопоїздок, де вміститься окрім стандартних речей, невеликий намет і спальник. І найбільші за місткістю велорюкзаки мають об’єм від 40 до 120 л, багатосекційні моделі, які можна прикріплювати до велосипеда.

Ще один тип класифікації велорюкзаків - за типом кріплення. Тут їх можна поділити на заплічний велорюкзак (велонаплічник) та велорюкзак типу «штани». Наплічник для велосипедиста більш поширений вид рюкзака, аніж «штани». Він розрахований на максимальний об’єм у 40 л., кріпиться за плечі за допомогою лямок і грудних та поперекових систем кріплення. У даному типу велорюкзаків присутні наступні елементи: світловідбиваючі малюнки, відповідна до тіла анатомічна конструкція, система вентиляції спини, вологостійка тканина, хороша фурнітура та зручні кишені для швидкого доступу у русі. При виборі такого рюкзака варто пам’ятати, що максимальна рекомендована вага вантажу - 20 кг, та чим менше ваги на спині тим комфортніше вам подорожувати.

Якщо є потреба у більшій, то варто звернути увагу на наступний вид велонаплічника - «вело штани». Велорюкзак «штани» призначений для кріплення на багажник велосипеда. Тут об’єм вже може сягати більше 40 л.

Його особливості:

  • має три секції - повздовжню і дві поперечні, що і нагадує форму штанів; передня частина є скошеною, щоб не виникало незручностей для ніг під час руху;
  • можлива присутність додаткових бокових кишень;
  • дає можливість максимально помістити все необхідне;
  • доповнено багатьма корисними функціями, які значно полегшують велопоїздки на довгі дистанції.

Важливим також є такий момент, як упакування велосипедного рюкзака, щоб їзда була максимально комфортною і нічого з додаткових речей не заважало насолоджуватись мандрівкою.

Тут варто пам’ятати наступні правила:

  • центр ваги має бути якнайнижче (важчі речі пакуємо в бічні «штанини», легкі - зверху);
  • якщо речей не багато, то спершу запаковуємо боки, а верх можна залишити і порожнім;
  • так звані «ноги» рюкзака (боки) мають бути запаковані рівномірно;
  • варто все запакувати у середину, щоб речі, які прикріплені ззовні не задівали при їзді додаткові перешкоди (гілля дерев, кущі чи щось інше).

Отже, рюкзак у сучасному велосипедному світі (і погодьтесь, не лише велосипедному) - не просто стильний аксесуар, це ще й дуже корисний і багатофункціональний девайс, виготовлений з використанням сучасних матеріалів і технологій, без якого просто не реально уявити їзду на велосипеді. А для того, щоб правильно обрати і купити найкращий рюкзак для Ваших велопрогулянок, потрібно не багато, просто прийти до нас, у веломагазин Jolly Ride, що знаходиться у місті Івано-Франківськ (хоча, це можна зробити і у режимі онлайн з будь якогось куточка України), озвучити нам Ваші потреби, вподобання до стилю, кольору, який тип велопоїздок Вам притаманний, а ми в свою чергу виокремимо підходящий під Вас і Вашого велобайка асортимент якісних, трендових і водночас доступних велорюкзаків і Ви зможете обрати саме те, що найбільше Вам сподобається.

Вгору