Кількість
|
Вартість
|
||
|
Велосипедні сідла
Мабуть кожен після того, як купити велосипед відчув дискомфорт в області попи після першого катання. І повірте, це не причина зразу бігти та купувати інше сідло, якщо мова йде про придбаний якісний велосипед відомого бренду в середньому ціновому діапазоні.
Навіть тих, хто катає не один рік, потім, за певних причин робить паузу (зимовий сезон наприклад) не менше місяця, і знову починає катати – його при перших поїздках поболює попа. Все просто, п’ята точка повинна привикнути до велосипедного сідла. Після регулярних катань на короткі дистанції (10-20 км), протягом одного тижня, попа привикає до сідла і Ви можете долати великі дистанції на своєму велосипеді. Таку адаптацію ми, команда Jolly Ride, проходимо на початку кожного велосезону. Але, повітре, сідла у нас високого рівня якості, бо це дуже важлива ланка Вашого комфорту. Тому зараз ми розкажемо Вам як підібрати велосипедне сідло.
Зразу зробимо примітку, що правильне положення сідла також відіграє надважливу роль. Тому зверніть на це увагу.
Як Ви зрозуміли, велосипедне сідло, це один з найважливіших факторів комфортного катання на велосипеді. Купив велосипед – подбай про п’яту точку. Дискомфорт не відчувається на дистанціях 2-7 км. Але якщо Ви в сідлі більше години, сідло виставлене не правильно тай саме велосипедне сідло не зручне, Ваше катання перетвориться на муку. Тому хапайте декілька порад щодо велосипедного сідла, яке Ви можете у нас купити.
На що звертати увагу та як купити сідло!
- Врахуйте Ваші форми тіла та підбирайте відповідний аксесуар. Якщо Ви повненька людинка, зверніть увагу на ширші моделі.
- Поверхня сідла повинна бути виконана з суцільного матеріалу. Шви часто і є причиною натирання та проривів самого сідла.
- Наповнювач. Його повинно бути в міру. Надто багато наповнювача призведе до сповзання. Якісний наповнювач - м’який, зберігає форму, повністю виконує свою функцію пом’якшення.
Бувають:
- Гелеві наповнювачі (сідла середнього та дорогого класу);
- Штивна губка, пінка (зазвичай дешеві сідла, які швидко втрачають свою форму та функцію);
- Різнотипні PU наповнювачі (середнього та дорогого класу сідла). Використовуються різні технологічні наповнювачі з різними властивостями (пружні, запам’ятовуючі форми, м’які).
4. Шассі велосипедних сідел. В якісних сідлах це хром молібден або інші міцні та легкі сплави металів. У дешевих сідлах це залізо, яке має властивість ржавіти.
5. Форма сідла. На міські велосипеди зазвичай встановлюють широкі сідла, часто з пружинами. Це через посадку велосипедиста. На міських велосипедах спина велосипедиста розміщена вертикально, тому вся вага тіла припадає на попу. У спортивних велосипедів сідла тонкі, вузькі та тверді – мінімум натирань, мінімум ваги та вага тіла велосипедиста розприділена на ноги, руки та попу. У гірських велосипедах сідла проміжні між комфортним та спортивним. А саме: без пружин, не дуже широкі та помірно м’які.
Часто конструкція якісних сідел має функцію віброгасіння.
Щодо цін:
- 100-400 грн – дешеві сідла;
- 400-800 грн – середньої ціни;
- 800-1300 грн – дорогі сідла;
- 1300 грн і вище – спеціалізовані сідла.
На які бренди звертати увагу: ProX, DDK, Vader, Selle Italia, Selle Royal, Selle Monte Grappa, Velo та багато інших. Також, рідні сідла якісних велосипедів зазвичай зручні, технологічні, якісні та красиві.
Сідла всіх цих брендів та багато інших Ви можете купити у веломагазині Jolly Ride. Наші механіки встановлять Вам його правильно. На ваші запитання радо відповімо по телефону або онлайн.
Запрошуємо у фізичні веломагазини у Івано-Франківську, Золочеві (Львівська область) та Києві.
Вдалих Вам покупок.