Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Велосипедні окуляри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велоокуляри

Часто люди, що полюбляють їзду на велосипедах, задовольняються покупкою одного лише «двоколісного друга», нехтуючи додатковим, але не менш важливим спорядженням. Таке рішення часто обходиться велосипедистам дискомфортом, втратою інтересу до вищезгаданого спорту, або ж серйозними травмами за несприятливих обставин. Одним із найважливіших і необхідних спортивних аксесуарів споконвіку є велоокуляри. Вдало підібрана модель може значно покращити якість Вашої їзди, тим самим забезпечити лише позитивні враження.

Інформація нижче неодмінно допоможе визначити наявність потреби у велоокулярах та надасть повну первинну консультацію. Клієнти з Івано-Франківська можуть скористатися можливістю завітати в офлайн-магазин Jolly Ride.

 

Для чого мені потрібні велоокуляри?

Механічний захист

Найважливішою причиною покупки вищезгаданого аксесуару є захист очей від пилу, вітру, комах, дощу, снігу, каменів, гілок та інших найрізноманітніших згубних впливів навколишнього середовища. Ви ніколи не зможете із точністю передбачити, які саме дорожні та погодні умови застануть Вас у велотурі. Навіть пил з-під коліс автівок, навала хрущів чи мух можуть зіпсувати загальне враження від поїздки. Якщо ж полюбляєте високу швидкість, то спортивні окуляри допоможуть слизовій оболонці ока залишатися зволоженою та неушкодженою, незважаючи на швидкі потоки повітря

Захист від ультрафіолету

Особливо актуально купувати велоокуляри любителям виїздів у високогірні місцевості чи відкриті простори, адже саме там очі зазнають найбільш згубного впливу сонячного випромінювання, а саме ультрафіолетових променів. Застосовуючи модель велоокулярів із високим ступенем захисту від UV-проміння, Ви значно знизите ризик світлового ураження сітківки (порушення кольорового зору), запалення рогівки ока (порушення кута заломлення світла, відповідно розвиток коротко- чи далекозорості), а також катаракти

Збереження іміджу

Для бувалого велосипедиста важливо підтримувати певний статус, що відрізняє його від початківців та аматорів. Саме якісні велосипедні аксесуари допомагають підтримувати образ «бувалого». Стильні спортивні окуляри відомого бренду, виконані із якісних матеріалів, не залишаться непоміченими Вашими друзями чи суперниками під час велозаїзду. Крім того, така обнова обов’язково підніме настрій та вмотивує якнайшвидше зайнятися спортом!

Забезпечення максимальної оглядовості

Людина, що використовувала звичайні сонячні окуляри, а згодом обрала спортивні, обов’язково помічає різницю з безпекового аспекту. Надзвичайно важлива притаманна велоокулярам характеристика - забезпечення максимально великого кута огляду, а отже уникнення так званих «мертвих зон». Ба більше, деякі моделі обладнані спеціальним дзеркалом заднього виду, що дуже зручно при їзді по швидкісних дорогах та для контролю дій інших учасників велоколони (часто дітей)

Чому я маю обрати спортивні окуляри, а не звичайні сонцезахисні?

  1. Велоокуляри повністю виготовлені із пластику, що знижує ризик отримання травм при падіннях. Така властивість забезпечена низькою крихкістю пластику, на відміну від скла.
  2. Часто лінзи велоокулярів технологічно оснащені захистом від запотівання при погодних умовах із підвищеною вологістю повітря (Anti-fog).
  3. Ви можете персоналізувати велоокуляри відповідно до власних потреб, обираючи найрізноманітніші лінзи (читайте нижче, як правильно обрати лінзи).
  4. Спеціальна прилягаюча обтічна форма велоокулярів надійно захищає очі від механічних впливів середовища. Звичайні окуляри просторово більш віддалені від обличчя, що знижує ефективність застосування.
  5. Прогумовані дужки велоокулярів щільно фіксують окуляри до голови навіть попри вологу, що виділяє тіло при інтенсивних навантаженнях.

Які лінзи мені підходять?

Обирайте велоокуляри зі скельцями, що найбільше відповідають Вашим потребам, або ж як альтернативний варіант - моделі зі змінними комплектами лінз. Щоб визначитися, використайте нижченаведений перелік:

  • темні лінзи (дозволяють краще розрізняти особливості поверхні траси);
  • жовті та оранжеві (задля покращення контрастності в темряві);
  • прозорі (від механічних впливів, при похмурій погоді);
  • темно-сірі (від яскравих сонячних променів);
  • поляризаційні (зменшують кількість відблисків променів);
  • дзеркальні (зменшують світлопроникність)
  • фотохромні (адаптація до різких змін інтенсивності світла; їзда у парках, лісах);
  • білі (сутінкові);
  • з діоптріями (для людей із порушеннями зору).

Де я можу отримати якісну персональну консультацію щодо придбання велоокулярів?

Якщо у Вас залишились будь-які запитання щодо придбання спортивних окулярів, наші консультанти з радістю допоможуть із вибором. Пропонуємо звернутися за вказаними на сайті контактами або ж у приватні повідомлення на нашій сторінці в інстаграмі.

Також Вас завжди чекають в офлайн-магазині Jolly Ride в місті Івано-Франківськ, щоб Ви змогли приміряти велоокуляри, отримати вторинну консультацію та допомогу в обранні будь-яких інших спортивних товарів!

 

Вгору