Кількість
|
Вартість
|
||
|
Обмотка керма
Якщо в гірських та інших велосипедах з прямим кермом у якості ручок використовуються спеціальні ручки - гріпси, то в шосейних кермо зігнуте у формі баранячих ріг, тож застосування гріпсів неможливе. Варіантів шосейного керма аж три, і тримати кермо у всіх зонах має бути зручно. Отже, для шосейних рулів застосовуються спеціальні обмотки. Колись використовувались смужки з натуральної перфорованої шкіри та іноді навіть текстильні. Зазвичай обмотки мають клейку основу з внутрішнього боку.
Обмотка руля – міцна стрічка, яку виготовляють як з натуральної шкіри, так і з синтетичних матеріалів. Обмотка забезпечує відмінне зчеплення кисті з кермом в будь-яку, навіть вологу погоду. Фахівці нашого магазину радо допоможуть Вам з вибором та ознайомлять з асортиментом, а Ви вже самі виберете яку купити обмотку руля краще, отож.
Матеріали виготовлення та текстура обмотки руля
Текстура.
Обмотувальні стрічки мають різну текстуру поверхні: гладкі, візерункові, зі спеціальною перфорацією. Їх випускають в різній кольоровій гаммі або з малюнком, що дозволяє підібрати потрібну обмотку саме для свого велосипеда і при цьому вона буде ще й чудовим аксесуаром для велосипеда.
Матеріали.
Для виготовлення обмоток керма найбільш зручними є спінені синтетичні матеріали. Сучасні обмотувальні стрічки виготовляють із зносостійких і приємних на дотик матеріалів. Триматися за них рукою дуже зручно, руки не ковзають.
Також виготовляють обмотки з інших матеріалів:
- Натуральна або штучна шкіра. Зрозуміло, що з натуральної шкіри найякісніші обмотки. Вони не бояться води, «дихаючі» і не ковзають по поверхні керма. Ще один плюс шкіряної обмотки в тому, що її можна підфарбувати спеціальними барвниками для шкірних виробів при появі потертостей і втрати початкового вигляду. А також вона дуже стильно та дорого виглядає.
- Текстиль. Цей вид обмотки є найдоступнішим варіантом. Такі обмотки за якістю гірше шкіряних. Після потрапляння під дощ можуть легко і швидко намокнути, довго просихати, що буде створювати дискомфорт при поїздці, але вони дешевші ніж попередні.
- Бувають обмотки, в основі яких лежить пластик, а верхня частина виконана з м'якого матеріалу.
- З поліуретанової стрічки.
- Гуми.
- Коркової стрічки. Така обмотка руля досить довговічна і міцна. При її використанні кермо стає набагато товстіше і щільніше, зчеплення кисті з ним відмінне, це зручно для велосипедистів. У разі потрапляння під дощ вона не вбирає воду і не доставляє дискомфортних відчуттів.
- Різних синтетичних і спінених матеріалів. Відрізняються більш тривалим терміном служби і великою різноманітністю колірної гамми і текстур тому, найчастіше зустрічається на велосиспедах.
В загальному, існує величезний вибір різних типів матеріалів, кожен вибирає собі виходячи з власних вподобань, фінансових можливостей, тощо.
Купити обмотку руля у Івано-Франківську можна будь-якого матеріалу, Ви можете обрати на сайті або у фізичному магазині.
Для чого потрібна обмотка керма?
Обмотка руля відіграє таку ж роль як і гріпси, забезпечує кращий хват керма, за рахунок покращення зчеплення кисті з поверхнею і збільшення діаметра керма. Важливо правильно намотати обмотку оскільки, збільшує діаметр, і тримати кермо стає значно комфортніше.
Хороший, зручний і надійний хват керма гарантує, що руль не вискочить з рук велосипедиста, поряд з правильним налаштуванням сідла , відіграє значну роль у створенні загального комфорту при поїздці на велосипеді.
Обмотка створює комфортний температурний режим для рук. Їх виготовляють з погано пропускаючих тепло матеріалів, так що руки, навіть якщо вони без велорукавичок, не відчувають холод металу керма. Обмотка також частково зменшує дрібні удари, що припадають на кисті рук від переднього колеса. Красива, підібрана в тон велосипеду обмотка руля, є його чудовим аксесуаром. Зазвичай, обмотку руля використовують для шосейних велосипедів. Гарний, ексклюзивний дизайн всього пристрою в разі правильного підбору обмотки.
Сам процес обмотки руля спочатку здається дуже простим, але для відмінного результату, важливо дотримуватися деяких правил. Попередньо необхідно ретельно очистити поверхню керма та потім закріпити всі гальмівні троси вздовж керма. Перші обплетення робимо так, щоб обмотка трохи виступала за кермо - ці краї загнути при встановленні заглушок керма назад. Зліва ручку починайте обмотувати за годинниковою стрілкою, а праворуч - проти. Обплетення необхідно накладати так, щоб вони трішки накладалися один на одного, а на вигнутих ділянках слід це робити особливо щільно і з невеликим натягом. На кермі велосипеда, де є гальма, часто залишаються зазори, тому для уникнення цієї проблеми, спочатку необхідно обмотати ці ділянки невеликими фрагментами обмотки. На завершення, велосипедна обмотка повинна бути зафіксована.
Тож не нехтуйте комфортом а завітайте до нас у веломагазин Джолі Райд, де у Вас є можливість купити обмотку руля або багато інших велосипедних аксесуарів.
Веломагазин у Івано-Франківську та у Золочів.