Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Велосипедні педалі та шипи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велосипедні педалі

Велосипедні педалі  це один з важливих компонентів велосипеда, який впливає на затрати енергій велосипедиста на педалювання. І в категорії спорт цей показник дуже важливий. В повсякденному катанні теж на це звертають увагу, а ще на комфорт,  зовнішній вигляд та термін експлуатації. Тому які і як вибрати педалі, а також які є види велосипедних педалей розглянемо на сайті велосипедів JollyRide.

Як розрізняють велосипедні педалі:

  • Найбільш поширені це звичайні велосипедні педалі. Їх ми зустрічаємо найчастіше. Це педалі на дитячих велосипедах, МТB, CITI,туристичних і інших не спеціалізованих велосипедах.

Вони бувають:

Широкі та вузькі; металеві, пластикові, з міцних композитів, із світловідбивачами та без них, з шипами та без них, з обрезиненням та без, на різних типах підшипників, діапазон цін доволі великий.

  • Педалки на BMX або стріт-дірт дещо відрізняються. Це широка платформа з шипами для хорошого зчеплення ноги райдера та педалі велосипеда. Таким педалям притаманна висока міцність та стійкість до ударів. Цінова категорія таких педалей теж досить висока у порівнянні з іншими.
  • Контактні педалі. Використовуються спортсменами у МТБ та у шоссе. Надають велику перевагу педалювання завдяки тязі у верх. Для таких педалей потрібне спеціальне взуття. Педалі для MTB та для шоссе дуже відрізняються. Прийшли на заміну ремінцям для фіксації ноги до педалі – тукліпси. Перевага тукліпсів – можна катати в улюбленому взутті.

MTB Шоссе 

  • Також крутим типом педалей є на пів контакти.  З однієї сторони механізм фіксації взуття, а з другої зручна широка платформа, яка дає змогу катати в улюблених кросівках коли ви не на змаганнях чи тренуванні. Дуже і дуже класне рішення!

Типи підшипників:

  1. Кулькові насипні. Дуже поширені. Кульки бувають різного діаметру але найчастіше 3,2 мм. Потребують частого обслуговування, особливо ті, які не мають вологозахисту (педалі ціною до 200 грн.)
  2. PU підшипник або втулка кручення. Зазвичай педалі не дорогого класу. На сьогодні дуже поширені. Простіші в обслуговуванні та мають досить тривалий термін роботи.
  3. Промислові криті підшипники.  Зазвичай педалі з такими підшипниками дорожчі за попередні варіанти. Педалі бувають з 1, 2, 3, та з 4ма промисловими підшипниками. У випадку коли 1 промпідшипник, також присутня втулка кручення. Надійно коли 2 і більше.

Де купити велосипедні педалі не дорого?

Все дуже просто, веломагазин Jolly ride. Великий вибір педалей різного типу. На Будь який смак та гаманець. Наші механіки допоможуть з встановленням на велосипед.

Також ласкаво просимо на наш інтернет магазин де ви зможете оглянути все що в нас є у наявності і купити педалі.

Великий вибір, класний асортимент новинок, незамінні легенди та найкращі ціни на все це. Завітайте у наші веломагазини де ви зможете купити не лише круті велосипеди але й комплектуючі до них.  Магазин у Івано-Франківську та у Золочеві Львівської області до Ваших послуг.

Також у нас працює доставка по всій Україні.

Вдалих Вам покупок.

Вгору