Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Велосипедні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ще думаєте чи купити велосипедний замок у Івано-Франківську?

Як всім відомо, на жаль, залишати свій велосипед без нагляду, тим більше не на замку, дуже небезпечно. Як показує статистика, 82% викрадених велосипедів не повертаються до своїх власників. Неприв’язаний велосипед це як виклик для злочинців. Тому, якщо надумали купити велосипед, також варто подумати і про покупку надійного велозамка.

На сайті Jolly Ride ми розкажемо Вам, які бувають та який краще обрати захист для Вашого велосипеда.

Різновид та рівень захисту велосипедних замків:

  1. Кабельні або тросові велозамки. Товщина такого виду замка може сягати від 5 до 20 мм. Зрозуміло, якщо товщина троса від 5 до 10 мм, то рівень захисту низький. Від 10 мм до 20 мм можна віднести до середнього рівня захисту. Кабель, даного типу захисту, покривається матеріалом, що не драпає раму велосипеда.
  2. Сегментні. Такий захист простими кусачками неможливо перекусити. Даного типу велозамки відносяться до середнього/високого рівня захисту. Слабкі місця на з’єднаннях.
  3. Ланцюгові. Такий захист буває різної довжини та товщини ланок. Все залежить від вподобань покупця, від того, де пристібати велосипед, тощо. Велозамок такого типу слід віднести до середнього рівня захисту. Ланцюги для захисту велосипеда, також мають захисний чохол, щоб не пошкодити раму.
  4. U-подібні. Дуга такого велозахисту виготовляється з спеціального міцного металу. Завдяки такій формі, його можна розташувати так, щоб до нього було складно добратися болторізом. Мають набагато вищий ступінь захисту порівняно з іншими велозамками.

Окрім цих характеристик велику роль в якості велосипедного замка відіграє сам механізм замикання. Всі ці аксесуари також відрізняються і ціною. Чим дорожчий велозамок – тим вищий та надійніший рівень захисту. Велозамки вищого класу захисту, відповідно вони ж й дорожчі, виготовлені якісніше. В них відсутній люфт, кращий та міцніший матеріал з якого вони виготовлені та акуратний зовнішній вигляд.

Велосипедні замки можна класифікувати за типом механізму змикання:

  1. На ключ. Такий тип захисту для Вашого велосипеда, можна зустріти найчастіше.
  2. На код. Наступний за частотою використання велозамків, зазвичай, на 4 цифри.
  3. Сенсорний. Новітні технології дійшли і до захисту велосипедів, проте вони ще малопоширені.

Більшість замків фіксується на раму або спеціально відведені місця на велосипеді. Та інколи їх приходиться возити у велосумці або у рюкзаку, все залежить від обраного типу Вашого велозахисту.

На що звертати увагу при покупці:

  • Перш ніж купити велосипедний замок, врахуйте де Ви плануєте залишати велосипед та якої довжини велозамка Вам буде достатньо.
  • Ми не рекомендуємо залишати велосипед на довгий час без нагляду. Але якщо є така необхідність, обов’язково прив’яжіть Ваш велосипед. Це в будь-якому випадку захистить Ваш байк або ускладнить процес крадіжки.

Великий вибір велосипедних замків, які Ви можете придбати недорого у веломагазині JollyRide, який знаходиться у Івано-Франківську. Тепер купити велозамок у Івано-Франківську - просто. Ми радо надамо Вам консультацію, коли Ви завітаєте до нас.

Вгору