Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Захист для тіла велосипедиста

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наколінники

 

Наколінник – це ортопедичний бандаж для ніг, який одягається в області колінного суглоба і використовується для його стабілізації та стабілізації надколінка, підтримки меніска і зв'язок. Носіння бандажа знижує ризик отримання травм при високих навантаженнях на суглоби. Деякі види можна купити наколінники самостійно, інші тільки за рекомендацією лікаря або тренера.

Коли Ви задумались над покупкою наколінників, здається, все просто: відкриваєте інтернет, вводите в пошуку «купити наколінники» і вибираєте модель, яка найбільше сподобалась. Але для початку Ви повинні знати, які саме наколінники Вам потрібні.

Отже, найголовніше варто розділити всі наколінники на дві групи за призначенням:

Захисні – використовуються для уникнення травм колін. Зазвичай, їх використовують для конкретних видів занять.

Медичні або ортопедичні – наколінники, які використовують для лікування та профілактики ортопедичних захворювань або для знеболення. Основним параметром класифікації ортопедичних наколінників є ступінь фіксації. Таким чином, коліна легко фіксуються, напівжорсткі і жорсткі.

 

Види захисних наколінників:

  • Робочі наколінники – необхідні при виконанні робіт, при яких доводиться спиратися на коліна.  Часто використовуються будівельниками, сантехніками, промисловими альпіністами, тощо.

 

 

  • Військові або тактичні – виготовляються з міцного матеріалу. Такі наколінники не тільки захищають коліно від травм при падінні, але і від попадання осколків від вибухів. Відповідно використовують військовими та спецслужбами.

 

  • Наколінники для мотоцикла – ці наколінники мають спеціальну конструкцію та матеріал, що захищає коліно та гомілку при падіннях.

 

 

  • Наколінники для різних видів спорту – часто пропонуються в спец-комплекті з одягом і захищають суглоби від травм при падіннях. Це можуть бути наколінники для катання на ковзанах, для роликів, для самокатів, велосипедів тощо.

 

  • Наколінники для баскетболу – такі наколінники мають більш виражений компресійний ефект, що знижує навантаження на колінний суглоб.

Порада від JollyRide – наколінники з адаптивним захистом можна використовувати для зимових видів спорту. Особисто використовуємо під час катання на сноуборді. Це дуже зручно, м’яко та тепло.

  • Наколінники для волейболу – мають м’яку подушку, захищають чашку не тільки від травм, але і від болю при частих падіннях на коліна;

  • Наколінники для бігу – спортивні наколінники створюють корисну компресію і знижують навантаження на коліно під час бігу;

 

  • Наколінники для танців і акробатики – повинні бути з товстими м’якими подушечками, при цьому ці наколінники майже не відчуваються і не заважають при заняттях.

  • Наколінники для танців на пілоні – трохи відрізняються від звичайних наколінників для танцю. Такі наколінники повинні забезпечувати зчеплення з пілоном. Цей ефект досягається шляхом нанесення виробниками спеціального силіконового покриття на поверхню коліна.

  • Дитячі наколінники для повзання – надійно захищають ніжні дитячі ніжки від травм, порізів і подряпин, а одяг малюка захищений від натирання і дірок під час повзання.

 

Відмінною особливістю захисних наколінників є наявність посиленої захисної вставки в передній частині коліна. Захисні вставки виготовлені з м'якого, але міцного поролону. Матеріалом для виробництва захисних подушок може бути пінополіуретан, пінополіетилен, етиленвінілацетатна піна, ПВХ піна, XPS піна, нейлонова піна та неопрен. Деякі виробники виготовляють наколінники з гелем, заправляючи всередину захисну вставку. Купити наколінники можна у веломагазині JollyRide або на сайті, а також отримати консультацію щодо застосування та вибору розміру.

 

Види ортопедичних наколінників:

Еластичні – легко фікусуються, найчастіше використовуються при дрібних травмах,  наприклад: набряках або незначних пошкодженнях зв'язок. Рекомендується використовувати під час тренувань для тих, хто раніше переніс травму коліна, щоб запобігти повторній травмі.

Легкі наколінники, посилені спіральними ребрами - широко застосовуються при болях у колінах, артрозах і артритах, бурситах, використовується при розтягненнях зв'язок, нестабільності колінного суглоба або в період реабілітації після операції або травми.

 

Наколінники напівжорсткої фіксації – обов'язкова наявність в їх конструкції формованих шарнірів і шин. Зазвичай, лікар призначає носіння напівжорсткого наколінника при лікуванні контрактур суглобів, пошкодженнях хрестоподібних і бічних зв’язок, менісків, після операцій і травм дистального відділу стегна і проксимального відділу великогомілкової кістки.

Наколінники жорсткої фіксації - здатні повністю знерухомити колінний суглоб і за своїм функціоналом замінюють гіпсову пов’язку, а також посилені каркасні конструкції – виготовлені з легкого і міцного алюмінієвого сплаву, дозволяють жорстко фіксувати колінний суглоб у всіх площинах, повністю виключаючи можливість рух.

Нагадуємо, не займайтеся самолікуванням. Підібрати правильний вид медичних наколінників вам допоможе лікар-ортопед.

 

Як зрозуміти, які наколінники Вам потрібні?

Якщо Вас болить коліно і Ви шукаєте наколінники, які допоможуть зменшити біль або відновити його після травми, то медичні наколінники просто необхідні. Але краще при сильних болях звернутись до спеціаліста.

Якщо Ви хочете уникнути травм або зменшити біль під час певних занять, то Вам знадобляться захисні наколінники.

 

Матеріали виготовлення

  1. Як захисні, так і лікувальні наколінники можуть бути виготовлені з натуральних або синтетичних матеріалів. Наколінники з натуральної бавовни – екологічні та гіпоалергенні, зручні в носінні. Але в той же час вони не довговічні в експлуатації, швидко деформуються, потребують частої заміни.
  2. Наколінники із синтетичних матеріалів – лайкри, неопрену, нейлону – це сучасні гіпоалергенні матеріали, які також пропускають повітря та відводять вологу, але при цьому міцніші за бавовну. Сфера застосування еластичних наколінників - спорт і важкі фізичні навантаження. Їх носіння сприяє запобіганню травматизму.

 

Основні властивості спортивних наколінників та бандажів для реабілітації суглоба.

  1. Гріюча. Ваші коліна завжди будуть в теплі. Це важливо для суглобів.
  2. Компресія. Позитивна додаткова підтримка Ваших суглобів під час занять спортом чи після травми.
  3. Захист. Завжди додатковий захист від зовнішнього впливу сонця, вітру чи фізичних предметів.

Тож, хочете вберегти своє здоров’я чи зменшити ризик травм і негативного впливу під час занять спортом – потрібно купити наколінники. Не нехтуйте безпекою та здоров’ям.

Носіння наколінників призначається:

  • фізично активним людям, спортсменам і людям, робота яких пов'язана зі значними навантаженнями на колінні суглоби;
  • у комплексі терапевтичних заходів при лікуванні запальних і дегенеративно-дистрофічних захворюваннях;
  • для лікування переломів всередині суглоба;
  • для підтримки зв'язок і м'язів після розтягування або розриву зв'язок;
  • в рамках реабілітації після операції або травми;
  • при нестабільності колінного суглоба;
  • інфекції та запалення в ділянці суглобової сумки;
  • при хворобі Шляггера-Осгуда.

Наш веломагазин JollyRide рекомендує та пропонує Вам товари лише найкращі пропозиції різних якісних та провірених виробників. Тому, купити наколіники можна у нашому магазині за сприятливими цінами та відмінною якістю.

Вгору