Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Хомути та зажими для сідел

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 Хомути, зажими потрібні для того, щоб зафіксувати підсидільний штир на рамі велосипеда. Вони допомагають утримувати підсидільну трубку на місці та регулювати її висоту.

 Їх поділяють на декілька типів, а саме:

    Хомут - металеве кільце із фіксатором на ексцентрик або на гвинт. 

 ◽ Хомут на ексцентрик має превагу у швидкості та зручності зміни положення сідла, а головне це можна зробити без додаткового інструменту.

 Ціни на такі підсидільні хомути стартують від 60 грн., але не варто лакомитись на дешеві хомути підсиділів – за низькою ціною стоїть низька якість.  Не якісний хомут може банально тріснути від навантажень у самий незручний момент. Виготовляються зазвичай з алюмінію із стальним стержнем ексцентрика або гвинтом.

 ◽ Хомути без ексцентрика мають болт для зажиму. Щоб відрегулювати висоту сідла – потрібно ключ, зазвичай шестигранник.

 Найпоширеніші діаметри велосипедних хомутів це 31,8 мм та 34,9 мм. Також трапляються із діаметром 28,6 мм, 35,8 мм та інші.

  ◽ Ексцентрик для зажиму трубки сідла. Знаходиться зазвичай на бюджетних моделях велосипедів. Тут передбачена конструкція рами для їх використання. Вони бувають від 45мм і більші.

 Купити зажим підсиділа у м. Івано-Франківську.

  Завітайте до нас у веломагазин JollyRide, який знаходиться у місті Івано-Франківську, вулиця Галицька 145Б. У нас Ви зустрінете великий асортимент велосипедних хомутів з різними діаметрами та кольорами, різного типу та ціни. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором та установленням обраного на Ваш велосипед.

Вгору