Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Фляготримачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фляготримач, підфляжник або просто тримач фляги для велосипеда, хто як цей аксесуар називає. Але кожен велосипедист повинен мати його на своєму велосипеді. Тому, що пити воду під час велопокатушок, під час  фізичних навантажень надважливо. На нашому сайті JollyRide в розділі «БЛОГ» є стаття на цю тему: «Чому важливо пити воду».

Фляготримач це найзручніший пристрій для транспортування ваших водних запасів під час веломандрівок. Більшість рам велосипеда мають спеціально відведені місця для кріплення підфляжників. Це зазвичай в трикутнику рами велосипеда.

Але є й багато інших варіантів транспортування води. На рулі, під сідлом, у велосумках, на вилці велосипеда або у рюкзаку.

Давайте розглянемо можливі варіанти фляготримачів, які вони і на що звертати увагу при покупці.

Матеріал з якого виготовляють фляготримачі:

  • Пластик. Один з найпоширеніших у велоіндустрії. Але у них є один мінус – міцність. Пластик «перегорає» на сонці і з часом стає крихким. Також, може тріскати під час жорсткого катання. А для помірної їзди цілком придатний аксесуар. Великим плюсом є те, що він в своїй категорії відносно не дорогий, і при пошкодженні його можна недорого замінити.
  • Алюміній. Ми надаємо перевагу цьому матеріалу, адже він також досить легкий і міцний одночасно. Він не боїться ударів, адже алюміній гнучкий. Його можна налаштувати під вашу велофлягу, щоб вона була надійно зафіксована. Але тут присутній один нюанс – алюмінієвий підфляжник дряпає алюмінієву флягу і неякісне покриття велосипедних фляг. Хоча, як показала практика, через пил, пісок і все інше, що потрапляє в зону контакту фляги і фляготримача та від вібрацій під час катання, велосипедні фляги втрачають зовнішній вигляд.
  • Карбон. Ці фляготримачі для тих спортсменів та любителів, які прагнуть максимально легкого велосипеда. Даний матеріал міцний, легкий, але не ударостійкий. Найчастіше використовується на шосейних велосипедах, які катають по рівному асфальті. Ця категорія є найдорожчою.

На сьогоднішній день, розрізняють такі типи тримачів для велосипедних фляг:

  • Вертикальне завантаження фляги. В цьому випадку фляга вставляється зверху. Це класичний тип.
  • Бічне завантаження фляги. Коли трикутник рами малий або зафіксована велосипедна сумка, тоді зручніше флягу завантажувати збоку.
  • Також є тип фляготримачів з магнітною фіксацією FIDLOCK.  Цю категорію теж відносимо до бічного завантаження.

Як обрати даний аксесуар!?

Якщо для жорсткого катання підходить алюмінієвий тримач, для катання по місту чи парку достатньо буде і пластикового. А якщо ви тренуєтесь по шосе, то карбонові саме для вас.

Купити фляготримач на будь який смак, колір та гаманець ви зможете у веломагазині JollyRide у Івано-Франківську або замовити на сайті. Ми відправимо вам ваше замовлення максимально швидко.

Вдалих Вам покупок.

Вгору