У зв'язку з відключеннями світла можуть бути проблеми з мобільним зв'язком. Ми є в Telegram/Viber/WhatsUp за номером телефону +38 (096) 207 15 51
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Інструменти для ремонту велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велоінструмент

Велоінструмент: мультитул, знімач, ремкомплект для велосипеда – все це важливий атрибут, без якого можна потрапити у незручну ситуацію. Звичайному велосипедисту не обов’язково мати всю майстерню з інструментами щоб ремонтувати велосипед. У зв’язку з цим у нас є найкращі майстри-професіонали, що допоможуть Вам з ремонтом велосипеда у Івано-Франківську. Але для власного комфорту та безпеки потрібно мати невеликий та простий функціонал з інструментами.

Найперше, що повинен мати біля себе, що точно стануть Вам у нагоді:

 • мультитул (набір інструментів або шестигранників);
 • насос. Дуже важливий компонент велосипедиста. Якщо Ви подумали про великий підлоговий насос і возити його на велосипеді чи у рюкзаку, то насправді для поїздок на велосипеді Ви можете купити міні-насос у Івано-Франківську, спеціальний та невеликий;
 • латки.

 

Наш веломагазин у Івано-Франківську JollyRide пропонує великий асортимент необхідних, міцних, зручних та якісних велоінструментів, а також Ви можете переглянути їх онлайн на нашому сайті у відповідному розділі.

 

Звісно, що мати з собою мінімальний комплект інструменту для велосипеда справді необхідно, особливо при катанні за містом. Навіть якщо Ви їздите акуратно та нечасто – це не дає гарантій, що не може пробитись колесо чи інші невеличкі неполадки, але за наявності певного набору велоінструменту, Вам легко вдасться це все виправити.

Отже, який велоінструмент потрібно обрати?

Як згадувалось раніше, при їзді на велосипеді за містом варто возити з собою насос і запасну камеру та спеціальний ремкомплект для камери.

Зазвичай ремкомплект складається з:

 1. латок;
 2. клею;
 3. наждачний папір;
 4. та іноді монтажних лопаток для бортування. Без них дуже важко дістати камеру з шини. Хтось намагається витягнути камеру за допомогою викрутки, але так робити не рекомендуємо, оскільки можна порвати камеру або пошкодити обід колеса.

 

Окрім пробитого колеса, до частих поломок можна віднести і пошкодження ланцюга. Тоді Вам знадобиться вижимка ланцюга. Це спеціальний механізм, без якого зняти ланцюг з велосипеда і не пошкодити його ланки дуже важко.

Набір шестигранних ключів. Шестигранники використовуються для підкручування чи регулювання керма, сідла, перемикача швидкостей, гальма, підніжки тощо.

 

Велосипедний мультитул або мультиключ — це компактний, багатофункціональний набір інструментів для ремонту велосипеда в дорозі. Найпростіший інструмент включає лише необхідні розміри шестигранників і викруток. Більш наповнені та відповідно дорожчі моделі мають вижимку ланцюга, лопатки для бортування колеса, сімейний ключ, тощо.

 

З таким набором велоінструменту Ви завжди будете почувати себе у безпечніше у будь-якій велопрогулянці.

Також є декілька видів вело інструментів, без яких ремонт велосипеда практично не можливий або процес надто складний.

 • Ключі знімачі касет та трещіток повинні бути в асортименті у кожній веломайстерні та в досвідченого велосипедиста. Задні втулки коліс існують:
 1. трещітка. Для відкручування достатньо одного ключа.
 2. касета. Щоб відкрутити касету потрібно два. Одним утримується касета від провороту, другий відкручує безпосередньо затяжну гайку зі шліцами, розташовану перед найменшою зірочкою
 3. Також спеціальні знімачі для велосипедів ВМХ та електро.
 • Ключ знімач каретки.
 • Інструмент для вирівнювання ротора. Цей інструмент корисний для власників велосипеда з дисковими гальмами та звичайно для веломайстрів.
 • Знімач шатунів. Щоб встановити шатун на вісь не потрібно додаткових інструментів, проте зняти - складно.
 • Ключ натягу спиць. Використовується для встановлення та натяжки спиць на колесі. Зазвичай використовується в веломайстернях, оскільки велосипедисту не так легко самостійно вдається вирівняти колесо та натягнути спиці.
 • Кусачки для троса. Використовуються коли необхідно замінити або привести в нормальний вигляд старий трос. Деякі моделі кусачок мають можливість запресовувати закінцівку троса, що дозволяє не розпускатись тросу на кінці.
 • Конусний ключ для велосипедних втулок. Використовується для регулювання втулки, бажано мати 2 таких ключа. Це дозволить Вам швидко відрегулювати конуси з вузьким захопленням, до яких не підходять звичайні ключі. Найчастіше це ключі з розміром 13мм - конуси переднього колеса та 15мм - заднього, але в нових моделях часто трапляються конуси на 17мм.

 

Також існує безліч різноманітних велоінструментів для себе або для професіоналів. Переглянути асортимент Ви можете у нашому веломагазині у Івано-Франківську JollyRide, що знаходиться на вул. Галицька 145В або на сайті. Наші спеціалісти завжди радо проконсультують Вас та допоможуть обрати необхідний інструмент.

Вгору