Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Насоси велосипедні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велосипедні насоси

Дуже неприємна ситуація – коли під час велопрогулянки чи тренування спускає колесо. Але ще неприємніше, коли немає чим цю проблему вирішити на місці, а додому чи найближчого велосервісу далеченько. Саме через цю причину, ми рекомендуємо при покупці велосипеда або згодом, але все ж купити велонасос. Це незамінний аксесуар, транспортування якого не викликає ніяких незручностей. Також рекомендуємо Вам, окрім велосипедного насоса, купити запасну камеру і набір латок, так звана велоаптечка.

Купити велонасос у веломагазині Jolly Ride у Івано-Франківську ми Вам звісно допоможемо, розкажемо, які вони бувають і на що звертати увагу.

Критерії при виборі велонасоса.

 • Перш за все потрібно звертати увагу на те, який у Вас велосипед. Якщо міський чи шосейний, то Вам в першу чергу потрібно качати колеса від 4,5 до 8 і більше bar. На кожній покришці є маркування де вказано, який потрібно накачувати тиск. Якщо велосипед гірський, то тиск в таких колесах значно менший, приблизно від 2,5 до 5 bar ,але об'єм повітря у цьому випадку потрібен більший. З цього можна зробити висновок, що у першому випадку потрібно купити насос який може накачати тиск 8 bar, такі велонасоси мають малі розміри, малу повітряну камеру, міцний алюмінієвий корпус. У другому випадку потрібно купити велонасос в якого велика повітряна камера, вони зазвичай більших розмірів та часто бувають пластмасові.
 • Важливим елементом на велосипедному насосі є маномерт. З манометром зручно качати колеса до потрібного тиску. Насоси з манометром зазвичай дорожчі.
 • Найпоширенішими ніпелями вважаються автомобільний або Schrader (позначаються AV) та Presta з позначкою FV. Сучасні велонасоси розраховані на підкачку обох варіантів.
 • Важливими чинниками при виборі є розміри та вага. На це вартує звернути Вашу увагу, якщо ви зібрались у веломандрівку.
 • Також є велонасоси з шлангами. Це робить процес підкачки дещо простішим.
 • Ну і звісно окрім міні-насосів які фіксуються на велосипед і завжди з Вами, зручно мати великі підлогові насоси з великими об’ємами циліндрів. Такими насосами легко, зручно та швидко качати не лише велосипедні камери.

Насос для велосипеда купити у Івано-Франківську, у веломагазині Jolly Ride або на сайті з доставкою по всій Україні.

У нас в асортименті:

 • велонасоси з алюмінієвими та пластиковими корпусами;
 • з великими та малими об’ємами циліндрів;
 • з манометрами та без манометрів;
 • з шлангами та без них;
 • міні насоси та великі насоси з Т-подібною ручкою, які залишаються вдома.

Запрошуємо Вас оглянути асортимент велоаксесуарів у веломагазині JollyRide, який знаходиться у Івано-Франківську, або оглянути на сайті та зробити свій вибір.

Вдалих Вам покупок!

 

Вгору