Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Бафи та підшоломники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке бафф та як його носити?

Багато хто чув про бафф, але небагато хто знає, як його надягати та носити.
🔹Buff (назва конкретного бренду, яка з часом стала означати будь-який аналогічний аксесуар) - це здебільшого безшовний головний убір, який відрізняється своєю універсальністю та функціональністю, суміщає в собі шапку, пов’язку, шарф, напульсник, балаклаву та інші плюшки, формою схожий на трубу. Як саме ви будете його носити, залежить лише від вашої фантазії.

💬Особисто я та члени нашої команди носять як шарф, шапку, підшоломник, у горах використовуємо як балаклаву. Був період, коли я не визнавав цих штук, але, одного разу придбавши на пробу, я у них закохався, тож тепер маю 4 штуки (три літні та один зимовий). Така собі річ з розділу «маст хев» для людей, які активно займаються спортом.

З чого виготовляють баф? 

🔹Бафф виготовляють з довговічного синтетичного матеріалу (поліестер), який є еластичним, швидко відводить вологу та дуже легкий. Існує багато різних забарвлень - від класичних і стриманих до веселих і яскравих, тому баффи носять люди різної статі та віку. Зимові баффи йдуть із флісовою підкладкою і, відповідно, значно тепліші. До речі, фліс теж добре відводить вологу.

На сьогоднійшій день є декілька типів бафів, але всі вони між собою схожі.

  1. Класичний, безшовний, тонкий баф з поліестеру з ворсом (найдешевший клас)
  2. Баф з тонкого поліестеру підігнутий по краях, інколи з повздовжнім швом
  3. Баф з "холодного" поліестеру з підігнутими краями ( ця структура поліестеру має кращу еластичність та водовідвід. Рахується як дорожчий клас.)
  4. Баф з мікрофлісовим начосом ( теплий зимовий баф)
  5. Тонкий баф  з додатковим підшитим флісом.
  6. Флісовий баф 
  7. Та навіть з вмістом бавовни - хоча їх звикли називати СНУД , вони зазвичай коротші.

Розміри бафів:

  • Для дорослих 49*24 см
  • Для дітей 46*21 см

❗️Рекомендуємо вам приміряти баф, щоб відчути усі його переваги. Використовуйте бафф при катанні на велосипеді для захисту горла від вітру, також як підшоломник ранньою весною та пізньою осінню. Зимою його можна використовувати як балаклаву (для цього потрібно 2 бафа, один на голову другий на лице)

Про балаклави детальніше поговоримо тут.

Ось примітка як можна використовувати баф

Вгору