Декілька причин купити велосипед

 

Не втомлюємось повторювати те, що велосипед це універсальний вид транспорту у всіх його розуміннях. Якщо раптом, Ви ще не являєтесь власником крутого, швидкісного, усім доступного та якісного велобайку, то ласкаво просимо до нас, у веломагазин «Jolly Ride» і ми професійно допоможемо обрати найкращий варіант для Вас! А зараз поговоримо про найвагоміші причини, чому саме варто надати перевагу даному виду транспорту.

Будьмо відверті, навряд чи хтось зможе назвати ще якийсь вид пересування на сьогодні, який включає у свої сильні сторони наступні плюси:

  • Екологічність;  
  • зручність та мобільність;
  • доступність;
  • економність;
  • безпечність;
  • корисність для власного здоров’я.

Сьогодні кожна соціально-активна людина на планеті точно неодноразово задумувалась з приводу проблем глобального забруднення нашої Землі. На жаль, поки що кількість свідомих людей у меншості, але на нашу думку, якщо є хоча б маленький шанс покращити стан довкілля, то ним обов’язково треба скористатись. Мова йде про динамічне і безповоротне забруднення зовнішнього середовища від автотранспорту. Щодня кількість автомобілів здійснюють приблизно 40% викиду вуглецю у повітря. Жахаючі цифри, але факт залишається фактом. Позитивним тут є те, що суспільство за останнє десятиліття таки усвідомило значущі переваги використання населенням екологічні види транспорту, в даному випадку - велосипеди. Якщо прослідкувати за статистичними даними Європейських країн щодо популяризації велоруху, то, на щастя, можна зробити позитивні висновки - власників велотранспорту стає все більше і більше. Можемо навести за приклад такі міста як Амстердам чи Копенгаген, де приблизно 30% усіх поїздок здійснюються на велосипедах.

Також варто виокремити таку не менш важливу причину, щоб купити велосипед, як мобільність. Приблизно 30-50% поїздок у містах становлять загальну протяжність біля 3-5 км. Погодьтесь, інколи так не хочеться для такої в порівнянні мізерної відстані їхати автомобілем. А ще усвідомлюючи, що у містах Вас точно чекатимуть затяжні затори, і мова йде не лише про мегаполіси. Висновок напрошується сам: велосипед Вам у поміч. Швидко, зручно і доступно. Щодо доступності, то тут мається на увазі та сторона медалі, як паркування. В наш час, через перенасиченість автотранспортом, великою проблемою є не лише вчасно доїхати до пункту призначення, а й знайти вільне паркомісце. Не знаю, чи знайдеться ще комфортніший вид транспорту, аніж велосипед у цьому плані. Плюс, не можемо не зауважити, що за останні роки транспортна політика не лише Європи і Америки, але й України серйозно зайнялась питанням популяризації велоруху, а також інфраструктури для велолюбителів (велодоріжки, велопарковки і т.д.), що не може нас не тішити.

Тепер давайте про доступність не у сенсі паркування, а з фінансової точки зору. Не будемо лукавити, що більшість з нас при виборі будь-чого дивиться на ціну. І це є нормально. Придбати автомобіль може собі дозволити не кожен, по статистиці приблизно 10-20%, тоді як велосипед купити собі може майже кожен, біля 80%. У нашому веломагазині Ви зможете купити як вживаний велосипед, так і новий. Будьте певні, що у веломагазині Jolly Ride Вам допоможуть підібрати велотранспорт на будь яку суму: чи то Вас цікавить бюджетний варіант, чи щось для професійної їзди. Після того, як ми виокремили позитивні аспекти фінансовоі сторони велосипедного транспорту для велолюбителів, то можна згадати про не менш важливі плюси в плані економності і для того, хто створює умови для нас. Вартість велосипедної інфраструктури потребує не до порівняння менших витрат, аніж автомобільної. Будівництво і обслуговування велосипедних доріжок, велосипедних паркомісць вартують в рази дешевше, ніж для інших видів транспорту. Наприклад, у Європі, щоб побудувати одне паркомісце для автомобіля потрібно виділити з бюджету країни близько 4-8 тисяч євро, а паркомісце для велосипеду вартуватиме приблизно 1 тисячі євро. Думаємо, продовжувати не варто, хоча таких прикладів можна наводити ще багато.

Велосипед є одним з найбезпечніших видів транспорту у порівнянні з іншими. Взагалі, для будь-якого виду транспорту важливим є просто дотримання правил дорожнього руху. Але як свідчать статистичні дані у нашій країні, з приводу нас, велолюбителів, то це стосується навіть більше, аніж до решти учасників дорожнього руху. Велосипедистів щораз стає все більше на дорогах і доведено, що більшість ДТП за участю велотранспорту є не по їх причині, а по причині недотримання правил зі сторони автотранспорту чи пішоходів. Тому, не зважаючи на безпечність велопоїздок, кожному з нас, в будь-якому випадку, потрібно бути дуже уважним під час їзди.

 

Впевнено можемо сказати, що остання у списку причина купити велосипед є однією з найвагоміших - корисність для здоров’я. Велосипед - це чудовий спосіб покращити стан Вашого здоров’я. Де Ви ще знайдете такий вид спорту, який допомагає підтримувати фізичну форму, допомагає комусь схуднути, а комусь навпаки - наростити та зміцнити м’язи, покращує дихання, сон, апетит, зір та й імунітет загалом. Погодьтесь, коли Ви пересуваєтесь на іншому виді транспорту, то про яку фізичну активність, яка б ще й приносила стільки користі може йти мова. До слова, за даними деяких досліджень, біля 10% смертей у світі спричинені низькою фізичною активністю.

Ну і на сам кінець залишили для Вас трішки інформації про емоційний аспект у велоспорті. Про користь велосипеда з емоційної точки зору, Ви зможете дізнатись на 100% спробувавши хоча б раз прокататися на ньому. Будь-яка велопоїздка то заряд позитивних емоцій, то море чудових вражень від краєвидів, від пізнання нових маршрутів, від компанії, від фізичних навантажень. Так-так, кожен велолюбитель підтвердить це твердження. А як відомо не лише з любительської точки зору, а й наукової - емоції дуже сильно впливають на стан нашого здоров’я. Тому не зволікайте, а забігайте швидше до нас, у веломагазин Jolly Ride, де є найширший асортимент велосипедів і всього, що з ними пов‘язано, а ми в свою чергу надамо професійну консультацію з будь-якого велопитання і допоможемо Вашій мрії «купити найкращий велосипед» стати реальністю.

 

Асортимент велосипедів на нашому сайті: ВЕЛОСИПЕДИ

Та у веломагазині Jolly Ride у Івано- Франківську.