Привіт, друзі 👋! Веломагазин Jolly Ride та його команда вітає Вас! Наша фішка у тому, що ми не просто працюємо у сфері торгівлі. Велосипеди - це спосіб нашого життя, наше хоббі та захоплення. Ми хочемо показати Вам, що байк –  це здоров’я, це круто і зручно.

Як все почалось?

  Наша історія бере свій початок ще у 2008 році. Засновник Jolly Ride, Ярослав Нечай, будучи школярем, почав підпрацьовувати на місцевому ринку. Його робота була пов'язана з велосипедами: продаж, ремонт та налаштування. Ця справа повністю захопила його! Час йшов, обсяги та умови роботи змінювались, і можливості теж. Ярослав твердо вирішив відкрити свій веломагазин і здійснити мрію, де люди зможуть купувати велосипеди та не перейматись за якість,  де присутній великий асортимент велозапчастин та аксесуарів, професійний сервіс. 

  І у 2014 році він це зробив! Відкрив веломагазин Jolly Ride у місті Золочеві, що на Львівщині. Так як «Нова пошта» на той час працювала вже на високому рівні - доставка була не проблемою. Асортимент постійно змінювався та збільшувався, а професіоналізм веломеханіків та загалом команди Jolly Ride зростав. З кожним днем ми продовжуємо зростати і постійно розвиватись.

  Наша команда почала активно брати участь та організовувати різні велозаходи: змагання, тренування, подорожі та інше. Брали участь у заїздах: Львівська сотка, Франко100, бревети та у багатьох інших. Учасники нашої команди почали збагачувати свої колекції медалей та не помітно стали фанатами цієї справи. Крім того, ця активність дає нам хорошу можливість тестувати нашу продукцію, оцінювати її переваги та недоліки. Тому деякий асортимент зник з магазинів, а новий появився.

  Далеко не секрет, що продукти високої якості та відомих брендів йдуть за відповідною ціною. Ми зіштовхнулися з тим, що тільки невеликий відсоток населення Золочева готовий придбати велосипеди, запчастини та аксесуари вищого рівня. Тож, ми не вагалися і відкрили сайт та залучили нових клієнтів в Івано-Франківську. Таким чином, ми почали новий рівень нашої діяльності. 

Асортимент веломагазину

  Як було згадано вище – асортимент магазину великий та постійно оновлюється. Ви можете придбати велосипеди таких ТОПових виробників, як: WinnerKandsCycloneLeon, Kinetik, Formula, тощо. Ми працюємо безпосередньо з виробниками велосипедів, тому ціни в нас дуже приємні. Ну і звісно в нас існує система знижок за промокодом, сезонні знижки та постійно пропонуємо різноманітні акції.

  Великий і перевірений асортимент велозапчастин та велоаксесуарів різних брендів: ProX, RockBros, Lelumia, Onride, O-standZTTO, M-WAVE, Spencer, тощо . Всі ці бренди Ви зможете розглянути більш детально на сторінках нашого інтернет-магазину або безпосередньо у веломагазині та отримати професійну консультацію від працівників.

  Окрім вело-тематики, в нашому асортименті також знаходяться товари для бігу, гірськолижного спорту та туризму: харчування, одяг, туристичне спорядження, термобілизна, тощо.

Вибір велосипеда

  Завітавши до нас, Ви отримаєте повну та достовірну інформацію щодо підбору велосипеда відповідно Ваших вимог (міський, гірський, шосейний, туристичний, дитячий чи підлітковий), фінансових можливостей та фізіологічних параметрів. Консультанти врахують Ваші побажання та стиль катання, запропонують найбільш підходящу модель, щоб Ви могли отримати 100% насолоду від покупки велосипеда і звісно від процесу катання. Також, Вам буде запропонований ряд обвісного обладнання, щоб досягнути максимального комфорту: крила (болотники, бризовики), підніжки, велофляги, рюкзаки, велосумки, освітлення та інше. Окрім цього, при покупці велосипеда (без акційних знижок) Ви точно отримаєте  подарунок-комплімент від нас 😉.

Веломайстерня

  Про якість збірки та роботу всіх механічних вузлів подбають наші веломеханіки. Придбаний велосипед буде повністю оглянутий та обслужений перед тим, як потрапить у Ваші руки. Також, Вас проінформують, коли необхідно буде завітати до нас на повторний (нульовий) техогляд. Це обов'язкова ланка в списку технічного обслуговування велосипеда, яка забезпечить довготривалість експлуатації Вашого "коника".

  Окрім цього, ми також надаємо послуги з ремонту та обслуговування Ваших велосипедів: заміна комплектуючих, професійний підбір та максимально адекватні ціни. У нас технічне обслуговування – це не протерти від пилюки і відрегулювати гальма/передачі, це усунення всіх недоліків. З "меню" робіт Ви можете ознайомитися за посиланням.

  Якщо у Вас виникнуть запитання, задавайте їх за телефоном вказаним на сайті. Купити велосипед, запчастини або аксесуари Ви зможете онлайн або у веломагазині у Івано-Франківську чи Золочеві.