Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

RockBros

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Всі звикли, що коли на товарі написано "made in china", то це не якісний товар, який не варто купувати. Але на сьогоднішній день, дуже великий відсоток світових товарів саме з таким написом і це нормально. Китай заполонив весь світовий ринок і їхня продукція всюди. Дуже великий відсоток товарів дуже хорошої якості! Яскравим представником цієї ситуації є компанія RockBros, яку Ви маєте змогу зустріти на прилавках нашого веломагазину Jolly Ride.

   

Спеціалізоване виробництво велоаксесуарів, велоодягу та багато інших товарів спортивного призначення. Бренд RockBros заповнив собою майже всю велоіндустрію, цьому є підтвердження - багатомільйонна аудиторія задоволених клієнтів. 

Даний бренд не залишив без уваги і наш веломагазин  JollyRide у Івано-Франківську. Ми наповнили прилавки аксесуарами і тепер Ви зможете купити: сумки, вело-ліхтарики, рукавиці, шоломи і все, що виробляє компанія у себе в місті, або де б ви не були, оскільки в нас є доставка. Ми жодного разу не пожаліли про те, що почали співпрацю з брендом RockBros.

Чому?

 • задоволені клієнти;
 • висока якість продукції;
 • мінімум браку в отриманих поставках;
 • 100% feedback (будь-які недорозуміння вирішуються максимально швидко);
 • вишуканий вигляд всіх аксесуарів;
 • дуже приємна ціна на українському ринку;
 • величезний асортимент з різними ціновими категоріями;
 • краще співвідношення ціни та якості;
 • довершеність аксесуарів та максимальна зручність у використанні.

Асортимент товарів постійно зростає з великою швидкістю, так само як і попит на них. 

Ми самі спробували!

Будемо відверті, ми команда JollyRide самі спробували та протестували ці товари. І можемо сказати, що кожен, хто спробує продукцію компанії RockBros, точно закохається в неї. 

 

В асортименті RockBros ви знайдете: ліхтарики, блималки, велосумки, рукавиці, велоодяг, велошоломи, окуляри, гірськолижне спорядження, одяг для бігу, насоси, ключі, педалі, сідла, захист, а також багато незвичних, але дуже практичних товарів: утеплюючі рукави, панчохи, тримачі для телефонів, ліхтарики з powerbank, бафи, балаклави з клапанами для дихання і ще багато різних цікавинок, які насправді дуже функціональні та зручні.

    

Бренд стрімко набирає популярності саме через рекомендації один одному. А це найкраща реклама для бренду. 

Тому асортимент стрімко розвивається в таких напрямках як:

 • Гірськолижне спорядження;
 • мото екіпіровка;
 • аксесуари одягу для бігу.

Бездоганні форми, аеродинаміка, якість, вишуканість, стримана кольорова гамма, функціональність, зручність, практичність, витривалість у використанні - це все про аксесуари RockBros.

У інтернет магазині Jolly Ride є змога купити аксесуари до велосипеда і не лише до велосипеда. Завітавши до нас у веломагазин у Івано-Франківську, Ви матимете змогу приміряти, протестувати, випробувати і купити аксесуари рокброс до велосипеда, спортивний одяг і аксесуари для бігу та зимових видів спорту.

Де купити рокброс у Івано-Франківську?

Веломагазин знаходиться за адресою:

Івано-Франківську, район Пасічна, вілиця Галицька 145Б.

мобільний: 096 207 1551 

Вгору