Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Winner

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Раді представити Вам одну з найулюбленіших моделей справжніх велолюбителів вітчизняного виробництва велосипедного транспорту. Мова йде про український бренд велосипедів - Winner.

Виробництво цих велосипедів належить компанії ProBicycleGroup Co, які ще з початку 2000-них створюють велосипеди для різних категорій покупців: як для дітей, так і для дорослих, як для чоловіків, так і для жінок, як для професійно підготовлених людей, спортсменів, так і для початківців, аматорів. Виробництво з кожним днем вдосконалюється за рахунок сучасних технологій та інновацій, і продукти виробництва з кожним роком стають кращі. Цей бренд рахується брендом середнього класу, але якість велосипедів Winner не може не тішити, оскільки вони комплектуються якісними компонентами.  

 

Серед асортименту їх велосипедів можна зустріти:

 

 • гірські велосипеди;
 • міські велосипеди;
 • BMX велосипеди;
 • складні велосипеди.

 Розробники цих моделей велосипедів за основну ціль брали створити якісний, стильний, сучасний і щонайголовніше надійний велосипед , який щороку підкорюватиме все більшу і більшу аудиторію його поціновувачів. Розробкою дизайну і комплектацій займаються наші, вітчизняні спеціалісти, за виробництво рам і первинне складання відповідає Китай, але остаточна збірка відбувається вже у нас, в Україні. Саме така схема дозволяє назвати деякі моделі велосипедів досить бюджетними. Тому фірму Winner точно можна вважати такою, яка позиціонує себе не лише як фірма, що створює якісний український продукт, але й така, де кожен споживач може підібрати продукт під свої можливості, тобто в даному випадку легко можна купити велосипед недорого.

 

Виробник торгової марки Winner має настільки серйозний підхід до створення своєї продукції, що до прикладу ті моделі велотранспорту, які направлені більше для професійних спортсменів, завжди попередньо тестуються тими ж спортсменами, для того щоб бути певними на всі 100% у високій якості свого продукту. Часто моделі саме цього українського виробника беруть участь у різних спортивних змаганнях і приносять їх власниках призові місця. Це не може не тішити, коли щось наше, українське являється підтримкою розвитку велоспорту у нашій державі.

 

До основних переваг велосипедів фірми Winner варто віднести:

- рами з найпопулярнішого сплаву марки 6061 (йому пританмання легка вага та функція віброгасіння);

- колеса, зібрані на подвійних алюмінієвих ободах та надійних втулках, діаметром 26’’,27,5’’, 28’’ та всім любимі 29’’;

- трансмісія та система переключення Shimano  ;

- якісна резина від фірми CST та Kenda;

- грамотний підбір та відповідність систем перемикання;

- і все це за доступною ціною.

 

Основною і незмінною метою діяльності нашого веломагазину Jolly Ride є надати широкий асортимент велосипедів, а також задовільнити потреби кожного покупця. Вищезгаданий нами вітчизняний виробник велосипедів Winner є в нашому асортиментів і якщо Ви зацікавлені купити велосипед недорого, але якісно, чи конкретно цікавить саме ця фірма або якась її модель, ми з радістю допоможемо Вам підібрати ідеального «залізного друга», який стане вірним супутником на багато років!

У нас Ви зустрінете:

 

 • найкращу ціну, оскільки ми є авторизованим диллером велосипедів Winner;
 • детальний технічний огляд придбаного Вами велосипеда;
 • добре відрегульовані системи переключення та гальмування;
 • підберемо розмір рами під ваші параметри;
 • виставимо положення сідла та керма відносно ваших параметрів;
 • подарунки та знижки під час діючих акцій або промокодів;
 • технічне обслуговування протягом 12 місяців.

Наші працівники нададуть кожному, хто бажає купити велосипед саме цієї фірми, розгорнуту характеристику будь якої моделі велосипеда Winner, а завітавши до нас у веломагазин, що знаходиться у Івано-Франківську, Ви зможете оглянути і протестувати ці моделі самостійно.

Вгору