Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Термобілизна Rough Radical

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вже не один рік компанія Rough Radical на ринку Укріїни. І її поява була дуже успішною. Вона досить швидко задовольнила своїх клієнтів якісною продукцією. Розголос про Польську термобілизну дуже хорошої якості розійшовсь досить швидко.

На сьогоднішній день вона конкурує з відомими брендами і не дає можливості розслабитись, оскільки один із суттєвих важелів для клієнта є ціна. А ціни на дану продукцію досить приємні. Таким чином купити  термобілизну Rough Radical може фактично будь який клас людей. А великий вибір у веломагазині JollyRide щодо функціоналу, розмірів та призначення задовольнить самого вибагливого клієнта. 

 Для виготовлення термообілизни використовуючи різні матеріали, а саме:

 • поліестер;
 • поліамід;
 • еластан;
 • бавовна;

та різний вміст їх в термобілизні, дозволив досягти хороших результатів та великий спектр використання. Так розрізняють основні типи термобілизни: на кожен день (або для помірної активностиі) , та для активного спорту. Більш детально з цією різницею можна ознайомитись ТУТ

Звичайно, вивчаючи потреби людей, компанія адаптується та розвиваєтся, викоричстовучю одні з найновіших та найпродуктивніших технологій, які постійно вдосконалює. Для виготовлення термоодягу на сьогоднішній день відомі технології, які себе оправдовують на всі 100%, а саме:

 1. AutoLap - плоскі шви, завдяки яким відсутнє натирання в точках контакту.
 2. Silver Plus або Sanitized Silver Ions - збагачення матеріалу іонами срібла, термобілизна  антибактеріальна ( бореться з грибками та неприємним запахом)
 3. Синтетичні волокна (поліамід, поліестер (Archroma), еластан) - завдяки цим матераілам, термоодяг дуже добре тягнеться, облягає ваше тіло, виводить вологу на зовні та швидко сохне.
 4. На деяких комплектах присутні світловідбивні ( люмінісцентні) елементи - що є важливим, щоб залишатись помітним на дорогах в темну пору доби.
 5. Також на деяких комплектах присутня зональна термокомпресія - яку полюбляють спортсмени, оскільки проблемні місця тіла мають додаткову компресію та захист.
 6. EU -сертифікат - сертифікат якості Європейського союзу. 
 7. Eco-tex сертифікат який підтверджує відсутність шкідливих речовин в тканині.

Всі спортсмени добре знайомі з труднощами та нюансами свого захоплення. Тому дбають про те, щоб мати комплект термоодягу в свому арсеналі, і не один. А купити тербомілизну Ви завжди зможете в магазині JollyRide. Асортимент постійно змінюється та збагачується. Тому завітавши до нас у веломагазин який знаходиться в Івано-Франківську чи у Золочеві ( Львівської обл.), Ви маєте змогу обрати, приміряти та купити.

  Крута термобілизна по доступних цінах. Великий вибір для всіх. Величезний асортимент та розмірна сітка, дорослих та дитячих термокомплектів.

Розгорнути
Вгору