У зв'язку з відключеннями світла можуть бути проблеми з мобільним зв'язком. Ми є в Telegram/Viber/WhatsUp за номером телефону +38 (096) 207 15 51
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Підліткові велосипеди Leon

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підліткові велосипеди Leon

Серед величезного асортименту підліткових велосипедів хочемо виділити окремою увагою баки бренду Leon. Нагадаємо, що це Український виробник, який зарекомендував себе з дуже позитивної сторони.

Велосипеди цього бренду вирізняються дуже хорошою якістю при помірній ціні. Це середній клас який є цілком платоспроможний серед пересічного Українця.

Якщо мова йде саме про підліткові велосипеди Леон, то ось перелік основних їх моделей:

Велосипед найдешевший в категорії. Укомплектований ригідною стальною вилкою (без амортизації), трансмісією 1*7 швидкостей та ободними гальмами.  Колеса розміру 24’’ та алюмінієва рама 12 дюймів. Такий велосипед розрахований на ріст 125-150 см.

На наш погляд це ідеальний велосипед для підлітків оскільки він:

  1. Легкий. Найлегший серед даних моделей. Чому?
  2. Алюмінієва рама.
  3. Без амортизаційної вилки. Під вагою підлітка до 60 кг, велосипедні вилки середнього класу працюють не надто добре, цим можна знехтувати. А це робить велосипед легшим та дешевшим.
  4. Система передач 1*7. Дітям і підліткам простіше розібратись у перемиканні швидкостей. Не допускається не рекомендована комбінація передач.
  5. Обідні гальма. Тут не суттєво, але вони дешевші, легші та простіші в обслуговуванні. А при вазі райдера до 60 кілограм дуже добре виконують свою функцію.

Купити підлітковий велосипед Leon JUNIOR Rigid можна в діапазоні 10-12 тисяч гривень.

Відрізняється від попередньої моделі амортизаційною вилкою, вагою та ціно.

Дана модель укомплектована амортизаційною вилко, системою швидкостей 3*7 а це означає + 2 зірки спереду,  передній перемикач і манетка , вага та ціна. Гальма на даній моделі дискові механічні Tektro MD-M280 160/160мм.

Це зразок комплектації дорослих велосипедів.

Цей підлітковий велосипед Леон відрізняється від  попереднього розміром коліс. Тут вже колеса 26’’ . А також більш якісного рівня амортизаційна вилка бренду SR Suntour.

Також до підліткових велосипедів цього бренду можна віднести наступні моделі:

  • 26" LEON HT-LADY AM

Велосипед для більш високих підлітків або жінок ростом від 145 до 175 см. Випускається в 2х розмірах рами 15’’ та 17,5’’. Велосипед на 26-х колесах з амортизаційною вилкою та на ободних гальмах.

І для найбільших або вже дорослих модель на колесах 27,5 дюймів, це  велосипед

  •  27.5" LEON XC-LADY AM. Розрахований на ріст 160 – 178 см.

Всі ці велосипеди оправдовують свою популярність та ціну. Вони є гордістю компанії Velo Trade. Також з кожним роком вся продукції удосконалюється.

Наш веломагазин у Івано-Франківську є офіційним дилером бренду Leon. Тому запрошуємо Вас на огляд та примірку. У нас Ви зможете купити велосипед для всієї сім’ї.

Івано-Франківськ, вулиця Галицька 145Б.

Мобільний 096 207 1551

Вгору