Кількість
|
Вартість
|
||
|
Підлітковий велосипед
Підрозділ підліткові велосипеди коливаються у досить тісних і одночасно розширених рамках. Це тому, що підлітки дуже різняться за ростом. Одні ростуть мега швидко, інші повільно. Одним підходить велосипед на 24 колесах іншим вже можна підбирати найнери з 29ти дюймовими колесами але з низькою рамою. Це ще залежить від навичок управління велосипедом. Давайте детальніше розглянемо та спробуємо допомогти Вам у виборі та покупці підліткового велосипеда.
Перш за все розрізняють їх звісно за статтю – хлопчик/дівчинка, ну і звісно унісекс – універсальні варіанти на всі випадки. В основному тут поділ відбувається за кольором та формою рами. Якщо із кольоровою гаммою все зрозуміло, то яка різниця в формі рами? Тут загалом теж не важко:
- Пряма рама (підходить для хлопчики або можна віднести до категорії унісекс)
- Занижена рама пряма або з вигином (скоріш для дівчаток але і для хлопців теж без проблем підійде, тому теж можна вказувати категорію унісекс.)
- Низька рама – дамка (дуже часто така, що складається – так званий «складник»)
Матеріал рами – стандартно: сталь, алюміній.
По обладнанню тут все як і в дорослих велосипедів. Дорожчі велосипеди на більш дорогому, якісному, професійному обладнанні, яке само собою працює чітко та швидко, довготривале а саме головне виглядає епатажно та робить велосипед більш гарним. Дешевші моделі комплектуються бюджетними компонентами, які відпрацьовують не так чітко але все ж відпрацьовують добре. Таке обладнання потребує більш акуратного поводження та періодичного обслуговування. Але є й позитив, у випадку поломки, ці компоненти не дорогі з заміні. Але не варто забувати, що їх завжди можна поміняти на дорожчі та більш якісні велозапчастини, щоб уникнути частих похибок роботи перемикання чи гальмування.
Вилки на таких велосипедах встановлюють дуже часто ригідні (без амортизації), але все таки частіше зустрічаються вилки з амортизатором. Тут важливий на нашу думку нюанс: Амортизаційні вилки бюджетного класу не дуже добре відпрацьовують нерівності під малою вагою підлітка. Тому сміливо можна купити підлітковий велосипед на жорсткій вилці. Це в основному стосується підліткових велосипедів з розміром коліс 24’’ оскільки вони розраховані на не високих а відповідно не важких дітей. Такі велосипеди трішки легші, а якщо ригідна вилка алюмінієва, то різниця у вазі може сягати 0,5-1 кг., а це багато для такого велосипеда. І самий головний плюс велосипеда з вилкою без амортизації – це їх ціна, вони зазвичай дешевші.
Також щодо рекомендацій по вибору підліткового велосипеда – зверніть увагу на передні зірки. Оптимальний варіант для дітлахів це одна зірка спереду.
- Вони не заплутуються із перемиканням швидкостей, їм цілком достатньо 6-7-8 швидкостей ззаду.
- Зменшується ризик спадання ланцюга.
- Зменшується вага велосипеда ( це мінус передній перемикач, 2 передні зірки, трос та сорочка до нього, манетка на кермі велосипеда)
- Зменшується ціна велосипеда.
Ідеальний підлітковий велосипед. ( в даному розділі розглядаємо велосипеди з колесом 24’’ та 26’’)
- Рама – алюмінієва.
- Вилка алюмінієва, жорстка ( без амортизації).
- Система швидкостей. 1 зірка спереду.
- Задня втулка касетного типу ( втулка за барабаном). Хоча з вагою до 60 кг чудово справляється і втулка з типом задніх зірок – тріскачка.
- Втулки на промислових підшипниках
- Гальма дискові гідравлічні, дискові механічні або ж хорошої якості ободні (типу v-brake)
Такий велосипед буде і легкий і більш витривалий до експлуатації, потребує мінімум догляду ( але все ж потребує, не забувайте про вчасне технічне обслуговування!). Завдяки вилці і одній зірці спереду, такий велосипед посідає високий рейтинг та є яскравим представником співвідношення ціна-якість.
Якщо ріст вашої дитини дозволяє розглядати велосипеди з більшими колесами, то неодмінно скористайтесь цією можливість. Такі велосипеди будуть на більш тривалий час, оскільки збільшується діапазон росту райдера. Велосипеди із маленькими, заниженими рамами на колесах 27,5’’ та 29’’ більш практичні з погляду на те, що на них зможете кататись і Ви, розміри рами можна компенсувати висотою сідла. Але для комфортного катання підбирайте дорослий велосипед відповідно до росту. В такому випадку катання принесе більше задоволення та користі.
Де купити підлітковий велосипед у Івано-Франківську?
Наш фізичний магазин знаходиться у Івано-Франківську на вулиці Галицька 145Б.
Контакт: 096 207 1551
Наші консультанти нададуть обширену консультацію та можливість випробувати велосипед. Поміряти, обрати необхідний колір та розмір рами. Є можливість дитині чи підлітку обрати саме те, що йому до вподоби. З веломагазином JollyRide купити підлітковий велосипед не дорого та легко. Також можна зробити онлайн замовлення на сайті.
Переваги нашого веломагазину.
- Гарантія від виробника.
- Технічна підтримка від нашої веломайстерні.
- Великий асортимент в наявності та онлайн.
- Безкоштовна доставка по всій території України.
- Відправка в день замовлення.
- Онлайн підтримка клієнтів.