Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Міські велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Міський велосипед.

 

Завітавши у веломагазин ви завжди зустрінете цю категорію велосипедів. Вона є, була і буде не менш актуальною і поширеною аніж гірські велосипеди. А ще при покупці міський велосипед ви можете зекономити на покупці велоаксесуарів. Але не забувайте купити велоаптечку, запасну велокамеру, велонасос та інші необхідні елементи аксесуарів, одягу та захисту.

Якщо ви купили міський велосипед, то це не означає, що він може їхати лише по місту. Але він технічно розроблений для цього і все спрямовано на те, щоб ви почували себе максимально комфортно на цьому велосипеді  у місті. Відрізнити міський велосипед від інших не важко.

В нього є певні відмінності, які помітні зразу.

- Тонкі класичні рами. Рами зазвичай з тонких труб металеві або алюмінієві. Ще рами міських велосипедів мають свою геометрію. Велосипедист на такому велосипеді тримає спину вертикально. Це дуже комфортно, а навантаження на спину мінімальне. Але в такому положенні основна вага тіла падає на попу, руки майже не навантажені.

- Сідло в таких велосипедах зазвичай  широке, з м’яким наповнювачем, дуже часто з додатковими пружинами для амортизації.  На таких сідлах дуже комфортно себе почувають як чоловіки, так і жінки. А катання по місту на такому велосипеді одне задоволення. Хоча є один мінус – на далекі дистанції таке сіло не зручне, оскільки за рахунок габаритних розмірів присутнє тертя. Саме тому спортивні сідла вузькі та тверді.

- Руль розташований високо, форма гнута. Його вигнута форма дозволяє вам не нахилятись і не дотягуватись до нього. Керованість в такому положенні досить ефективна для спокійного міського катання.

- Міські велосипеди оснащені крилами, багажниками, корзинами. Під всі ці навісні велокомпоненти є спеціально продумані місця для кріплення. Хоч це все і додає ваги вашому байку, але - це зручно. Ви не возите вантажі на спині, а також бруд та вода не забруднює вас.

- Захист ланцюга. Існує версія, що він для того, щоб менше забруднювався ланцюг. Та окрім цієї функції цей захист береже ваші штани цілими та незабрудненими мастилом. А це дуже великий плюс, коли ви їдете на велосипеді на роботу.

- Освітлення. Раніше ці велосипеди оснащували динамками, які генерували електроенергію і приводили в роботу передній і задній ліхтарик. Сьогодні, цю роль виконує батарейка або динамо-втулка. Обидва варіанти доступні та надійні. У випадку з динамо-втулкою велосипед важчий та накат міського велосипеда менший, але світить завжди коли ви в русі.

- Вилки міських велосипедів бувають як без амортизації (ригідні), так і з амортизацією. Але хід вилки на таких велосипедах не великий – 40-80 мм. Основну роль амортизації виконує сідло. Інколи ці велосипеди є з амортизаторами чи амортизаційною трубкою сідла.

- Дзвіночки. Ці велосипеди оснащені дзвіночками. І цілком зрозуміло чому. В місті це необхідний аксесуар.

Такі велосипеди бувають без передач, та з швидкостями. Хоча другий варіант більш поширений. Найчастіше ми зустрічаємо велосипеди зі звичними для нас швидкостями: декілька зірок різного розміру спереду і ззаду. Але бувають й міські велосипеди з планетарною системою переключення передач. Такі механізми надійні, мають великий ресурс, мінімум обслуговування, але знову ж таки вони важкі. Розгорнуту інформацію про цю систему шукайте в розділі «БЛОГ». Тому, зустріти їх можна найчастіше на міських велосипедах. Складні велосипеди теж відносяться до міських, оскільки в місті вони мега зручні.

Дуже поширеним видом міських велосипедів є саме дамські велосипеди, з шикарними  вигнутими рамами та неповторними кольорами, плетеними корзинками та широкими комфортними сідлами. Їх особливо полюбляють міські панянки. Часто їх можна зустріти в парках міста. А ще, такі велосипеди шановані для фотографів, оскільки це хороша тема для фотосесії та й панянки також в захваті.

Купити міський велосипед у  веломагазині Jolly Ride, що знаходиться у Івано-Франківську або зробити замовлення на сайті. Наші консультанти радо поспілкуються з Вами.

Вдалих Вам покупок.

 

 

Вгору