Товариство, велосипедна справа команди Jolly Ride помаленьку рухається вперед, впершу чергу, завдяки Вашій підтримці. Так, у зв’язку з подіями останнього року на превеликий жаль суттєво зменшились велозаїзди, подорожі та змагання. Але маємо надію, що скоро все повернеться до нормального життя. Тож ми не сидимо на місці, а крок за кроком рухаємось та розвиваємось.

Незважаючи на складні часи, постійні каруселі курсу та ринку ми стараємось утримувати адекватні ціни, збільшуємо асортимент та починаємо співпраці із новими компаніями, тож Ви можете помітити велику кількість нового товару на наших вітринах, сайті та в інстаграм.

Крайнім, великим кроком в нашій роботі було відкриття ще одного магазину. Тепер завітати до нас можна не лише у місті Золочів, Львівської області, але і в Івано-Франківську.

Розташований веломагазин Jolly Ride в Івано-Франківську, вулиця Галицька 145Б, в районі Пасічна. Орієнтиром може стати спортивний клуб «Альянс», ми розташовані поруч у підвальному приміщенні. Добратись з центральних частин міста можна громадським транспортом, зупинка дуже близько біля нас. Також перед магазином велика кількість паркомісць, є де залишити автомобіль в будь-який період дня.

Магазин досить просторий, приміщення складається з одного великого залу, де розташовані велосипеди а на стінах великий асортимент запчастин та аксесуарів, над збільшенням якого ми активно працюємо. Серед асортименту велосипедів Ви зустрінете дитячі, підліткові, складані, жіночі, гірські, гравійні та шосейні. Загалом ми працюємо з усіма типами велосипедів та активно працюємо над збільшенням різновиду брендів. Зараз в нас можна зустріти велосипеди Leon, Formula, Discoveri, Dorozhnik, Winner, Cyclone, Kinetic, Merida, Trek, Cannondale, Kands, та інші. Тож у Вас є чудова можливість купити велосипед у Івано-Франківську за доступними цінами та хорошої якості, великий вибір, а також можливість придбати велосипед на замовлення.

Однією з основних переваг при покупці велосипеда у веломагазині в себе в місті – це гарантія та сервісне обслуговування. У веломагазині Джолірайд (Jolly Ride) окрім гарантій, які надає виробник, є гарантія на сервісне обслуговування та знижка 50% на перше технічне обслуговування.

Що входить в сервісне обслуговування?

  • Регулювання гальм та швидкостей. (Часто буває, що під час першого періоду експлуатації троси трішки подаються, і потрібно налаштувати гальма та передачі для чіткої роботи.)
  • Усунення появи «люфту» у втулках чи інших вузлах кручення.

Увага, змащувати вилку велосипеда, ланцюг та контролювати тиск повітря у шинах Ви зобов’язані самостійно. Також у сервісне обслуговування та гарантію не входить фізичні та механічні неполадки після падіння, миття велосипедів на авто-мийці ( високим тиском води чи автохімією), іншого втручання у роботу та цілісність велосипеда.

Також в нас є веломайстерня, де можна поремонтувати Ваш велосипед. Це може бути будь-який велосипед, придбаний будь-де. З прайсом веломайстерні можна ознайомитись тут.

Запрошуємо Вас завітати до нас у веломагазин у Івано-Франківську, та купити велосипед, запчастини чи аксесуари. А також поремонтувати свого "залізного коника".

Веломагазин Jolly Ride, Івано-Франківськ, вулиця Галицька 145Б (район Пасічна).

Мобільний: 096 207 1551.

Дякуємо Вам за Вашу підтримку