В связи с отключениями света могут быть проблемы с мобильной связью. Мы есть в Telegram/Viber/WhatsUp по номеру телефона +38 (096) 207 15 51
Желания
Добавьте товары в желания
0
Корзина

Выносы руля велосипеда

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Винос керма

 

Винос руля або рульовий кронштейн – це деталь велосипеда, що з'єднує кермо з вертикальним рульовим штирем (штоком вилки). Відноситься до важливих велосипедних деталей, на яких не можна економити. Характеристики виносу можуть відрізнятися в залежності від матеріалу виготовлення, технології, розміру, регулювання, нахилу та діаметру кріплень. Від правильності встановлення залежить комфорт велосипедиста під час їзди та безпека.

 

Довжина виносу – одна з характеристик геометрії рами велосипеда, що впливає на посадку велосипедиста і управління самим велосипедом. Чим більший винос, тим більше горизонтальна посадка у велосипедиста. Короткий винос покращує маневреність, так як повертати кермо зручніше, ближче до велосипедиста та осі рульової колонки. Довший винос робить повороти важчими і менш передбачуваними. Вони дозволяють приймати більш горизонтальну посадку, покращуючи аеродинаміку. Існують моделі велосипедів взагалі без виносу. У них руль приварений безпосередньо до рульового штиря. Налаштовувати і регулювати посадку велосипедиста на них можна лише змінюючи висоту керма. Зручність керування велобайком, його маневреність і посадка велосипедиста найбільше залежать від висоти і кута нахилу керма. Потрібно відзначити, що при їзді нерівною дорогою великий винос дуже незручний, проте з ним комфортно почувають себе велосипедисти, які довгий час знаходяться за кермом.

 

Як правильно підібрати довжину виносу керма?

Виноси бувають різної довжини: від 0 до 140 мм. Щоб правильно обрати та купити винос руля в Золочеві, вимірюте наступним чином:

 1. Сідло встановлюється так, як буде найбільш комфортно власнику велосипеда;
 2. до краю носика сідла прикладається лікоть –пальці повинні діставати до керма.

 

Якщо Ви переважно катаєтесь міськими дорогами, руль повинен знаходитися трохи ближче до осі, а при тривалих поїздках, трохи далі, що дозволить велосипедисту знаходитися максимально горизонтально. Найзручніше в більшості випадків, коли кермо знаходиться на відстані 100-120 мм від рульової осі. Якщо Ви збираєтесь купити винос руля у Івано-Франківську, довгий, тіло при цьому буде зміщуватися. Відповідно, навантаження на переднє колесо буде більше. Це може створити певні складнощі при з’їздах з підйомів, але на підйомах є дуже зручним. При короткому виносі керма центр ваги зміщується назад. Це зручно для велосипедних трюків, так як переднє колесо можна легко підняти. Крім того, кермо зручніше закручується, відповідно, простіше втримати рівновагу.

Конструкції виносів бувають:

 • Інтегровані зі стрижнем - вставляється всередину штока вилки.

Зазвичай використовуються на різьбових рульових колонках. У них дуже легко змінити висоту керма, проте вони важчі і їх конструкція складніша.

 • Надягають на шток вилки на безрізьбових рульових.

У них складніше налаштовувати висоту керма, але вони легші та простіші за конструкцією.

 

Якщо говорити про шосейні велосипеди, їх власникам слід купити винос руля в Золочеві та Івано-Франківську, довгий. Оскільки для руху по трасі необхідна значна швидкість і відмінна аеродинаміка. Подовжений винос забезпечує правильну посадку велосипедиста. Кут може регулюватися, відповідно, посадка коригується відповідно до зростання. Щодо гірських велосипедів, варто обирати винос руля середнього розміру.

 

Розрізняють також нерегульований і регульований винос руля велосипеда. Нерегульований винос з'єднується з рульовим штирем за допомогою болтів, іноді - зварюванням. Нерегульовані моделі відрізняються своєю статичною конструкцією, становище якої не піддається змінам. Щодо регульованих виносів, такі моделі дають можливість коригувати кут нахилу і висоту рульової поперечини. Деякі виноси бувають розсувними і складними конструкціями, що дозволяє наближати або віддаляти кермо до корпусу велосипедиста. Певні моделі передбачають встановлення подовжувача.

 

Особливої уваги вартує винос руля з амортизатором. Це алюмінієвий винос з повітряним амортизатором важить близько 350 грам. За допомогою насоса в ньому можна міняти тиск і рівень жорсткості під вагу велосипедиста. В ньому так само змінюється і кут нахилу, що створює додаткові зручності при налаштуванні. Головним призначенням є зменшення невеликих вібрацій та нерівностей. Діапазон руху самого повітряного амортизатора становить один сантиметр.

 

Також виноси керма за типом кріплення діляться на:

 • Фіксація на 1 спеціальний болт;
 • Фіксація на 2 спеціальні болти;
 • Фіксація на 4 спеціальні болти.

 

Якщо у Вас виникла необхідність купити винос руля, звертайте увагу на діаметр керма та штиря, щоб після покупки не виникло проблем із встановленням його на велосипед.

Діаметр руля може мати наступні розміри:

 • Для сталевого керма на BMX передбачений розмір 22,2 мм;
 • Стандартний розмір кріплення 1 дюйм або 25,4 мм, такі виноси використовують у дорожніх велосипедах;
 • Для шосейних рулів - 26 мм;
 • Універсальним розміром та часто зустрічається на різних типах велосипедах - 28,6 мм;
 • Для гірських моделей - діаметр 31,8 мм;
 • Найменше зустрічається розмір 35 мм.

Матеріали виготовлення

Матеріали, з яких виготовляють виноси, зазвичай, ті ж самі, з яких виготовляють раму.

 

 • Сталь;
 • Залізо;
 • Сплави алюмінію;
 • Карбон;
 • Титан.

Звичайно, найбюджетніші виноси зі сталі та заліза, але важкі за вагою. Якісніші та дорожчі, відповідно, – з алюмінію.

 

Виноси також розрізняються за методами виготовлення:

 • Ковані. Такі виноси руля найлегші, міцні та довго служать. Оскільки у них немає зварних швів, у них немає слабких місць. Проте вони дорогі.
 • Зварні. В цього типу найбільший вибір розмірів. Простіші у виготовленні і тому дешевші. Але якщо шви не дуже якісні, то в місцях найбільших навантажень можуть з'явитися тріщини.
 • Фрезеровані. Виготовляються методом фрезерування алюмінієвих сплавів. Вони найважчі, але найнадійніші.
 • Змішані. У них зажим вилки знаходиться прямо в тілі виносу, а затиск керма приварений. Надійні як ковані, а важать менше ніж зварні.

 

Отже, купити винос руля в Україні – легко. Менеджери нашого магазину JollyRide радо допоможуть Вам обрати винос руля та інші велозапчастини та дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання.

Купити винос руля та велозапчастини у Івано-Франківську, у Золочеві та на сайті.

Наверх