В связи с отключениями света могут быть проблемы с мобильной связью. Мы есть в Telegram/Viber/WhatsUp по номеру телефона +38 (096) 207 15 51
Желания
Добавьте товары в желания
0
Корзина

Керування велосипеда

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Керування велосипеда

Так склалось, що у велосипеда немає більш або менш важливої частини, вузла велосипеда або компонента. Прикро, але велосипед непридатний до катання навіть тоді, коли не вистачає гайки, яка фіксує колесо, кермо, сідло, тощо. Тому, одним з найважливіших частин велосипеда – це вузол керування. Ця складова відповідає за комфорт, керованість, маневреність та за Вашу безпеку, тому повинна бути якісною ну і, звісно ж, красивою. Подбайте про все вище перераховане та майте намір купити якісні велозапчастини.

Отже, вузол управління складається з:

  1. Керма;
  2. Виносу керма;
  3. Рульової колонки;
  4. Гріпсів (руки на руль) або обмотки керма.

Кожен з цих пунктів є важливим і лише всі вони разом забезпечать Ваш велосипед якісним та комфортним управлінням, а катання стане для Вас приємнішим.

Кермо.

Вирізняється матеріалом виготовлення, формою (для кожного типу катання – своя ідеальна та провірена форма керма), довжиною, товщиною та ціною. Якщо Ви купити дешевий руль, то є великий ризик, що він зламається. Пам’ятаємо: ціна-якість!

Винос руля.

Бувають різної довжини, товщини, призначення, мають різний кут нахилу. Виносом керма можна скоректувати незначні похибки в розмірі рами. Тобто, якщо рама велосипеда Вам трішки замаленька і Ви сутулитесь – потрібно купити довший винос керма. Якщо цього замало, то придбайте ще й ширше кермо. Такі маніпуляції точно змінять Вашу посадку на велосипеді.

Рульова колонка.

Ділиться на: Інтегровані, напів інтегровані, не інтегровані; різняться за матеріалом виготовлення та типом підшипників. Але всі вони виконують одну і ту ж функцію – поворотність керма. Чим якісніша і надійніша рульова колонка, тим якісніше виконання роботи та довговічність. Також відрізняються за діаметром фіксації у раму (рульовий стакан), тому перед тим як йти у веломагазин, щоб купити рульову велосипеда – потрібно визначитись, яка підійде до Вашого байка. Або звертайтесь у веломайстерню – там все вміють, все знають, все підберуть.

Гріпси або обмотка руля.

Цей аксесуар відповідає за комфорт. Дуже багато різновидів, кожен має свої плюси та мінуси. Великий вибір гріпсів за матеріалом та формою, за ціною та якістю.

Завітайте до нас у веломагазин Jolly Ride (джолірайд) і ми надамо Вам розширену інформацію та великий вибір велоаксесуарів. Також у на працює майстерня.

Веломагазин JollyRide - №1 у Івано-Франківську. Також ми Знаходимось у місті Золочів, Львівської області. Ваші замовлення на сайті доставимо Вам за допомогою пошти, швидко та якісно.

 

Наверх