В связи с отключениями света могут быть проблемы с мобильной связью. Мы есть в Telegram/Viber/WhatsUp по номеру телефона +38 (096) 207 15 51
Желания
Добавьте товары в желания
0
Корзина

Детские велосипеды

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Дитячий велосипед

Можливо раніше не кожен мав можливість в дитинстві кататись на велосипедах, оскільки ми ще не встигли нормально відколотись від «вілікай діржави», і ще не знали що таке «загнивающий запад». Та дякуючи воїнам ЗСУ, на сьогодні кожна сім’я України має змогу купити дитячий велосипед для своєї малечі. Інші мають можливість виготовляти ці велосипеди в вільній Європейській країні, ну а треті мають змогу вільно працювати та вести свій бізнес.

Навіть моє покоління 1990-х років будучи дітьми, мабуть з сумом згадує як на вулиці в когось появлявся велосипед, і як всією вулицею той велосипед «викатували» до останнього.

Та на сьогодні ситуація не така сумна. Веломагазини, та велика кількість сайтів, дають змогу без проблем замовити дитячий велосипед, та отримати його вже через 2-3 дні. У веломагазині джолірайд, величезний вибір, на будь який вік, ріст, смак та колір, а також на будь який гаманець.

Отож трішки інформації та декілька порад, щодо вибору дитячого велосипеда.

Дитячі велосипеди діляться за:

Стать:

 • Для хлопчиків
 • Для дівчаток
 • Унісекс (універсальні)

Тут не складно, для дівчаток мають відповідну форму рами, кольори та обвісне, а саме: крісло для ляльок, корзинки, блискітки та інші аксесуари. Для хлопчиків все це розмальовано в більш темних кольорах з малюнками роботів, машинок та іншої хлопчачої тематики. Унісекс – це нейтральні кольори (білий, зелений, синій, чорний…) та принти нейтральнго сегменту. Рама в розділі унісекс має класичну занижену форму.

За розміром колеса:

В залежності від розміру колеса і обирають велосипед для дитини з певним ростом та віком.

 • дітям віком від 1 до 3 років та зі зростом до 98 сантиметрів підійдуть велосипеди з діаметр коліс 12 дюймів;
 • дітям від 2-4 років, ростом до 110 сантиметрів - 14 дюймів;
 • дітям від 3 до 5 років ростом до 116 сантиметрів відповідатиме велосипед з діаметром 16 дюймів;
 • для 5-6-річних дітей ростом до 122 сантиметрів в теорії підходять велосипеди з колесами у 18 дюймів, але такі зустрічаються дуже рідко;
 • 5-8 річним дітям з максимальною висотою 130 сантиметрів підійдуть велосипеди, колеса яких мають діаметр 20 дюймів;
 • 24-дюймові колеса є у велосипедах, які вже вважаються підлітковими і відповідно вони підійдуть для дітей, ріст яких сягає не вище 150 сантиметрів;
 • і дітям, які є старшого віку (до 14 років) сміло можна обирати велосипед з діаметром коліс 26 дюймів.

В будь якому випадку, найкращий спосіб купити дитячий велосипед, це прийти з дитиною у веломагазин та приміряти. До речі таким чином найкраще вибирати і дорослий велосипед, якщо Ви не впевнені у виборі.

Дитячі байки діляться за типом трансмісії, за матеріалом з якого виготовлена рама велосипеда, і саме головне за ціною.

За типом трансмісії:

 • Класична черв’ячна задня втулка. Крутимо педалі в перед – велосипед їде, назад – гальмує. Це найдешевший тип, він дуже часто на стальній рамі і низькій ціновій категорії. 1 швидкість, дуже часто дітям важко крутити педалі на таких велосипедах на початкових стадіях катання.
 • Free Wheel (фрі-віл) – одно-швидкісний велосипед. В перед крутимо педалі – велосипед їде, назад – спрацьовує тріскачка (гальм не має). Гальма на такому велосипеді на кермі. Такі велосипеди дещо дорожчого гатунку, бувають як на алюмінієвих так і на стальних рамах. Це мабуть однин з найкращих типів дитячих велосипедів!!! Вони відносно легкі, та дітям не важко на них кататись.
 • Передачний тип. Це зазвичай велосипеди з розміром колеса 20 дюймів та більше. Тобто в середньому для дітей віком від 7 років. Їм вже простіше розібратись із швидкостями. Гальма на таких велосипедах на кермі. Такі велосипеди зазвичай дорого рівня.
 • Рідко але трапляються дитячі велосипеди 20’’ та більше з планетарною системою переключення швидкостей. Теж відносятся до дорогого рівня для діток віком від 7 років. Гальма на такому велосипеді на кермі та при повороті педалей назад.

За матеріалом рами можна поділити на:

 • Сталь (важкі)
 • Сплав алюмінію (легкі)
 • Сплав магнію (найлегший тип)
 • Дуже рідко, дуже «пафосно» та дорого - карбон.

Так від чого залежить ціна двоколісного транспорту для найменших?

 1. Матеріал рами
 2. Тип трансмісії
 3. Якість комплектуючих (камери, покришки, сідло, гріпси…)
 4. Додаткове обвісне ( корзинки, дзвіночки, дзеркала, додаткові колеса…)
 5. Бренд
 6. Розмір велосипеда (тут насправді різниця в ціні незначна але все ж є)

Чи варто купувати дитині дорогий велосипед? Вона і так скоро виросте з нього.

Це дуже актуальне запитання. В першу чергу орієнтуйтесь на свій гаманець. Будь яка покупка повинна бути обдуманою і не вводити Вас в «вабанк» бо в сусіда крутіший велосипед чи будь що інше. Так, Ви дійсно купуєте дитячий велосипед на період від 2 до 4 років, тут головне правильно підібрати розмір, навіть якщо дитина перший період не буде їхати (в основному це страх дитини). До речі цей адаптивний період теж потрібно врахувати. Після чого потрібно буде пересідати на більший транспорт. А що з старим? Якщо це максимально дешеві варіанти – то велике щастя що вони відслужили певний необхідний період. Якщо це дорогі, якісні варіанти – то вони без проблем послужать ще, молодшій дитині чи наприклад можна перепродати велосипед. Повірте, клієнт на дитячий велосипед Trek чи Cannondale завжди знайдеться.

Отож орієнтуйтесь по власних можливостях та звісно старайтесь купити якісний дитячий велосипед. Дитина буде насолоджуватись катанням а Ви не будете витрачати час та додаткові кошти на ремонт.

Ознайомитись з нашим асортиментом та отримати якісну консультацію, можливість приміряти та прокататись Ви отримаєте у нашому фізичному магазині Jolly Ride у Івано-Франківську, вулиця Галицька 145. Також замовляйте дитячий велосипед на сайті.

Вдалих Вам покупок!

 

 

Наверх