В связи с отключениями света могут быть проблемы с мобильной связью. Мы есть в Telegram/Viber/WhatsUp по номеру телефона +38 (096) 207 15 51
Желания
Добавьте товары в желания
0
Корзина

Головные уборы

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Що таке балаклава?

Балаклава це головний убір, який покриває фактичну всю голову, лоб, лице і навіть шию, і має лише невеликий проріз на очі, рот або на овал лиця. Це найпоширеніший тип підшоломника, в зв’язку з чим ці слова вживають як синоніми.

Балаклава це дуже поширений аксесуар спортивного одягу, який можна купити мабуть в кожному спортивному магазині. Але ми впевнені, що наш асортимент не залишить Вас байдужими і Ви обов’язково щось підберете для себе.

Отож, як ми вже згадали вище - балаклава це підшоломник, і це буде правильним твердженням, так як їх найчастіше використовують як підшоломник і дуже рідко як основний головний убір. Сфера їх застосування? Та будь де, ось наприклад:

 • Вело
 • Мото
 • Гірськолижна сфера
 • Мисливці та рибалки
 • Автоперегони ( гонщики зазвичай в балаклавах -підшоломниках)
 • Військова сфера
 • Рятувальники/пожежники
 • Туризм

Як ви замітили, всюди де використовують шоломи – використовують балаклави ( до-речі, баф так само можна використовувати в усьому перерахованому вище).

Переваги носіння:

 1. Запобігає натиранню. Даний головний убір служить прошарком між головою та шоломом, і під час носіння шолома він контактує з поверхнею балаклави а не з тілом. Це додає чималий комфорт, тому не нехтуйте можливістю купити балаклаву.
 2. Шолом сидить на голові щільно. Вільний простір стане заповнений матеріалом, що в свою чергу зменшить тертя та вібрування самого шолома на голові.
 3. Збирає і притискає довге волосся. Одягнувши балаклаву власники довгого волосся з полегшенням зітхають адже волосся не вилізає з-під шолома і не мішає.
 4. Гріє і зменшує обдування. Не важливо, балаклава тонка чи товста, вона у будь якому випадку затримує тепло, яке виділяє тіло. Тому потрібно правильно обирати даний аксесуар відносно стилю експлуатації та пори року.
 5. Якщо балаклава з спеціальних матеріалів – виводить вологу і швидко сохне.
 6. Захищає лице від палючого сонця в літку.
 7. Захищає лице від пилу, який підінмається з-під коліс транспорту. Це добре знайоме хлопцям, які їздять на військовій броні по гунтових дорогах.
 8. Захищає лице від подряпин та порізів коли пересуваєшся по лісах/гущавниках, та коли з під коліс іншого транспорту вистрілює дрібне каміння.
 9. Захищає від укусів комах, які так надокучають військовим, грибникам, рибалкам, мисливцям, лісникам, пасічникам, туристам...
 10. Захищає лице від обмороження та від січення по лиці снігом, льодом, дощем , вітром. Таке часто буває коли на великій швидкості спускаєшся з гори на лижах або коли попадеш у негоду. Люди які випробували на собі ці відчуття вже знають де купити балаклаву і як її обрати. 
 11. Фільтрує повітря яке ви вдихаєте від великих пилових частинок.
 12. Маскує. Покриває майжу всю поверхню лиця. А додатковий колір зробить Вас невидимим.

Це ще не весь перелік переваг даного аксесуару одягу. Їх дуже багато. Ну а згадати про мінуси не дуже получається. 

З розвитком потреб розвивається і різновид балаклав.

 1. Для літа тонкі.  Виготовляють їх з різних матеріалів. Зазвичай це поліестери, адже такі матеріали мають дуже хороші якості. Тонкі поліестерові балаклави дихають, не затримують вологу а навпаки - швидко виводять її від тіла завдяки спеціальній структурі. З додавання еластану або спандексу вони тягучі, а це означає що вони розтягуються, зтягуються, приймають форму голови, не давлять не ковзають.
 2. Часто почали виготовляти з сіткою для дихання,  та з прорізами для вушок окулярів. Це дуже зручні приспособи оскільки перша позволяє вільно дихати, а друга дає можливість зручно одягати окуляри. 
 3. Для зими з мікрофлісом ( активний спорт) або флісові (основна функція - гріти). На зимовий період слід купити балаклаву з утепленням або з товстіших та теплотривких матеріалів. Слід розуміти, що флісові балаклави досить теплі і їх температурний режим нижче 0. Якщо даний аксесуар буде використовуватись в активному спорті - слід придбати спеціалізовану балаклаву. З тонких та легких матеріалів, але щоб не пропускала холодного повітря і тримала температуру тіла, а ще виводила лишню вологу. Це все стало можливим завдяки поліестеровим волокнам. Яскравим придставником такого одягу є балаклава RockBros LF 4375 .
 4. З клапанами для дихання.  Або ж з додатковими змінними фільтами. Це було актуально для рятівників, пожежників, медиків. А сьогодні це актуально для всіх. Різні респіраторні захворювання внесли свої корективи у специфіку головних уборів.   
 5. Також є з мембранних тканин, віндстопера, з вогнетревких матеріалів.

Дуже багато різних сфер використання спонукало до багатьох різних специфікацій. 

Як купити балаклаву та на що звертати увагу.

 1. Перш за все потрібно визначитись для чого Вам цей аксесуар одягу. Відносно цьогу і обирати літню, зимову, демісезонну чи спеціалізовану балаклаву.
 2. Зверніть увагу на матеріал з якого вона пошита. Не якісні матеріали не будуть виконувати бажані функції.
 3. Зверніть увагу на шви даного виробу. Бувають і безшовні балаклави, але всеж коли вони є, вони повинні бути плосні, тонкі, малопомінті. А іншому випадку вони будуть надокучати Вам.
 4. Ціна. Золоте правило: дешеві речі не можуть бути достатньо якісними.

Де купити балаклаву.

В веломагазині  JollyRide балаклави спортивного призначення. Ви зможете підібрати для себе як на велосипед чи мото-,  так і на гірськолижний спорт. Тому якщо роздумуєте де у Івано-Франківську купити балаклаву, - Вам до нас. Також наш магазин знаходиться у місті Золочів, Львівської області. Або ж скористайтесь сайтом JollyRide де у Вас є можливість замовити балаклаву з доставкою по всій Україні. Відправки відбуваються в день замовлення.

Ну і трошки історичної інформації, щодо того як і де появилась балаклава.

Існує легенда,  що цю назву даний головний убір отримав саме в Україні!

Балаклави - це унікальні головні убори, які були винайдені ще в середні століття. Тоді перші прототипи балаклав мали конструкцію кольчуги, яка повністю закривала голову. Свобідне місце залишається тільки для очей і рота. В то час захисна конструкція такого типу ще не називалася балаклава.

По одній з версій назва «балаклави» пов'язано з Україною, а саме - з Кримом. В бухті під назвою Балаклава, англійські солдати відчували гострий дефіцит зимового споряження. Проблема була вирішена пошивом шапок з підручних тканин. За основу вони взяли саме середньовіковий прототип кольчужної шапки, яка максимально закривала голову. Дійсно, все було так - зараз ніхто точно не скажеш, але це легенда досить поширена у всьому світі.

Особливу популярність балаклава маска отримала в часи Першої  та Другої Світової Війни. Основні її особливості - висока зручність, маскування та захист від впливу зовнішніх факторів. Цей універсальний головний убір військові також використовували і в якості підшоломника. Такий спосіб застосування балаклави користується популярністю і зараз, адже це дуже зручно і просто.

 

Наверх