В связи с отключениями света могут быть проблемы с мобильной связью. Мы есть в Telegram/Viber/WhatsUp по номеру телефона +38 (096) 207 15 51
Желания
Добавьте товары в желания
0
Корзина

Комплекты света

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Комплект світла

 

Велосипед - повноцінний учасник дорожнього руху. Тому під час велопоїздок важливо дотримуватися правил дорожнього руху. Звичайно, це стосується це і наявності освітлювальних аксесуарів. Купити в Україні комплект світла можна в нашому магазині JollyRide. Ми пропонуємо продукцію від надійних та провірених виробників.

Багато сучасних велосипедів продається вже з мінімальним набором світла, наприклад світловідбивачами. Проте цього може бути замало, тому рекомендуємо купити набір велосипедного світла.

 

Наявність якісного світла на велосипеді — це гарантія додаткової безпеки. Для повноцінного освітлення шляху в темний час доби Вам необхідно:

 

  • Бічні катафоти на спицях колеса;
  • Катафоти на кермі та ззаду велосипеда;
  • Заднє та переднє світло.

 

Найкраще вибрати й купити комплект світла на велосипед в магазині JollyRide, оскільки це дозволить Вам зекономити кошти, придбати одразу 2 або більше девайси. Пропоновані велофари призначені не тільки для освітлення дороги, а й для сигналізування іншим учасникам про Ваш рух на дорозі. У нашому магазині можна вибрати окремо світло на перед і зад велосипеда або комплекти.

 

Зазвичай комплект світла складається із переднього та заднього світла.

 

Передня фара для велосипеда повинна бути у міцному корпусі. Але якщо Ви вирішили купити передню велосипедну фару, то варто звернути увагу на світлові характеристики.

Вибираючи велосипедний ліхтарик, звертайте увагу на потужність джерела світла, що вимірюється в люменах.

  • Малопотужні - 200 люмен;
  • середні - до 500 люмен;
  • потужні та надпотужні - від 500 і 1000 люмен.

 

Деякі виробники давно виготовляють ліхтарі, що мають захист від вологи IPX4 або IPX6, та дає можливість використовувати велофари в умовах підвищеної вологості або взагалі під водою. Велофари мають як мінімум 2 види освітлення: миготіння та постійне світло, в більш дорожчих моделях є 4 та більше режимів для більш точного підбору яскравості і типу освітлення дороги.

Також передні фари бувають:

  • На батарейки;
  • На акумулятор.

Переднє світло часто буває з додатковими функціями, наприклад:

•  З сигналом;

•  З функцією «power bank»;

•  тримача телефону.

В першу чергу, цей велоаксесуар повинен добре освітлювати шлях, а все інше - це вже приємний бонус.

 

Будьте помітними на дорозі та катайтеся спокійно і вдень і вночі завдяки і задньому світлу на велосипед. Згідно правил дорожнього руху – задня фара повинна бути червоного кольору. Зазвичай мають кілька режимів миготіння. Багато різних видів та з різним типом кріплення можна купити задню фару на велосипеда, зокрема у нашому магазині JollyRide.

За потужністю можна поділити:

- Слабкі - до 20 Lm;

- Середні - 20-50 Lm;

- Сильні - 50-100 Lm;

- Дуже сильні - більше100 Lm.

Заднє світло на велосипед – це Ваша безпека, оскільки інші учасники дорожнього руху бачать Вас на дорозі.

 

Комплект світла на велосипед – це вигідніше, аніж купувати окремо переднє та заднє світло. Обирайте комплекти світла на велосипед та звертайте увагу на фіксацію. Пропонуються зі зручним кріпленням у вигляді регульованої стяжки, хомута тощо. Такі фари можна розміщувати на будь-якому зручному місці. Такі кріплення відрізняються надійністю і довговічністю. Відтінок світла. Він вибирається, в тому числі з урахуванням комфортності для очей велосипедиста. Передні фари можна підібрати з різними відтінками світла. Задні фари зазвичай червоного кольору. Ми пропонуємо від білого до насичено жовтого переднього світла та білого і червоного кольору – заднє світло на велосипед.

Пропонуємо Вам вибрати у нас якісні комплекти світла на велосипед. Ціни на них у нас дуже сприятливі, а якість — гарантована. Такий пристрій забезпечить комфортне і безпечне катання на велосипеді.

 

Пропонуємо Вам великий асортимент велоаксесуарів на будь-який смак, тому можна купити комплект світла на велосипед у Івано-Франківську або онлайн на нашому сайті з доставкою по Україні.

 

Приємних покупок!

Наверх