В связи с отключениями света могут быть проблемы с мобильной связью. Мы есть в Telegram/Viber/WhatsUp по номеру телефона +38 (096) 207 15 51
Желания
Добавьте товары в желания
0
Корзина

Габариты для велосипеда

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Заднє світло для велосипеда

 

Один із найважливіших способів розрізнити велосипедиста на дорозі в темряві – надійний велоаксесуар задня фара. Швидкість автомобіля значно перевищує швидкість велосипедиста, і не кожен водій може вчасно загальмувати, раптово побачивши велосипедиста. Щоб запобігти подібним дорожнім ситуаціям та згідно до правил дорожнього руху велосипед повинен бути оснащений світловідбивачами, переднім та заднім ліхтарями.

Заднє світло на велосипед – це Ваша безпека, оскільки інші учасники дорожнього руху можуть помітити Вас на дорозі. З досвіду команди JollyRide – потрібно мати на велосипеді даний аксесуар. Такий велосипед набагато краще помітний на дорозі, а значить гарантує безпеку як для Вас, так і для інших учасників дорожнього руху.

Сьогодні купити якісний задній ліхтар дуже легко, оскільки існує величезна кількість різних моделей.

 

На що звертати увагу при виборі заднього світла на велосипед?

Згідно правил дорожнього руху – задня фара повинна бути червоного кольору. Також можна зустріти і з білим кольором світла, але він не такий помітний на дорозі. Вибирайте мигалку, щоб було кілька блимаючих режимів роботи. Вони привертають увагу водіїв. Одразу помітно, що це їде велосипедист, тому що автомобілі не мають такого блимаючого світла. Перш ніж купити задній ліхтар подивіться уважно, де та як можна закріпити на Вашому велосипеді. Купуючи задні фари, шукайте міцні кріплення; легкий знімний корпус для легкого заряджання та уникнення крадіжки, тощо.

 

Види задніх фар:

Діодні. Цей вид фар – найпоширеніший. Освітлюють досить велику ділянку дороги, потужні та відносно не дорогі. Діод може бути один або декілька, можуть розміщуватись по-різному, все залежить від форми ліхтарика. Тип живлення – зазвичай акумулятор, що заряджається через USB-кабель. Зазвичай, такі задні фари на велосипед мають 2 режими:

Миготливий - економний;

Постійний - краще використовувати в темний час доби.

З лазерною доріжкою. Новинка у світі велосипедного світла. Особливістю є те, що з обох боків велосипеда утворюються лазерні смужки. Вони показують іншим учасникам дорожнього руху, в якому положенні велосипедист. Мають декілька режимів:

  • Мерехтіння
  • Мигання
  • Постійне світло

Водонепроникні, можуть працювати до 20 годин. Сліди від лазерного світла видно за 1,5 км. Тип живлення – батарейки типу ААА. Цей вид заднього світла дорожчий ніж звичайні, але діють ефективніше.

Флешери. Найчастіше використовувані габаритні ліхтарі. Невеликий задній ліхтарик, простий у використанні та не висока ціна. Кріпиться ззаду рами за сидіння або на заднє крило. Не освітлюють дорогу, але помітний на дорозі. Тип живлення – батарейки.

На шолом. Такий вид заднього світла може бути вмонтований в шолом або знімний. Тип живлення – акумулятор, заряджається USB-кабелем, що зазвичай продається в комплекті Крім нього, варто купити задню фару ще одну.

Індукційні. Цей вид заднього світла працює за рахунок руху велосипеда. Світло починає з’являтися тоді, коли Ви крутите педалі. За рахунок роботи, яка виконується при русі заднього колеса, виробляється енергія. Виглядає як звичайний велосипедний стоп, але за спеціальною технологією кріпиться до заднього колеса.

З поворотами. Замість основної функції розпізнавання, ці задні ліхтарі на велосипед показують напрямок руху велосипедиста. Допомагає вказати іншим учасникам дорожнього руху, в яку сторону Ви повертаєте. Це зроблено для зручності, щоб не ставалося аварійних ситуацій дорозі. Зазвичай, встановлюється за сидінням або на підсидільній трубі. В ціновій категорії відносяться до дорогих та мають кілька режимів:

  • моргання,
  • світіння,
  • постійне світло.

Цей та багато інших ліхтарів є в наявності у нашому магазині, Ви можете купити задній ліхтар у Івано-Франківську за доступною ціною.

 

З камерою. Також відноситься до дорогих задніх фар. Наявність камери дозволяє записувати те, що відбувається на дорозі. Потрібно розуміти, що електроспоживання такого велоліхтаря вище, ніж у простого. Спосіб живлення – на батарейки, а камера підключається через USB.

Зі стоп-сигналом. Цей задній ліхтар на велосипед простий у встановленні та ефективний на дорозі. Всередині знаходиться механізм, що подає сигнал на окремі стопові світлодіоди. У разі гальмування вони спрацьовують, і з’являється стоп-сигнал. Більшість таких пристроїв встановлюється на спеціальну кліпсу, тому можна швидко зняти за необхідності.

 

Мульти. Найсучасніші задні ліхтарі на велосипед. Вони поєднують всі основні функції, можуть записувати на камеру і залишати лазерні смуги. Деякі мультисистемні велосипедні ліхтарі мають функцію стоп-сигналу разом з поворотами, різними режимами.

 

 

За потужністю можна розділити:

 

  •  Слабкі - до 20 Lm;
  •  Середні - 20-50 Lm;
  •  Сильні - 50-100 Lm;
  •  Дуже сильні - більше100 Lm.

 

Як і де кріпити задній ліхтар?

Найбільш часто його вішають на підсідельний штир, але є різні типи кріплення. Наприклад:

Силіконове. Може бути окремо від заднього стопу або разом. Легко прикріплюється, всього лише розтягнувши силіконовий ремінець та затягнути на підсидільну трубу. Швидко знімне кріплення, але мінус, що при, при морозі силікон починає втрачати свої властивості, і якість кріплення знижується.

Незнімне. Звичайно, купити заднє світло на велосипед можна у комплекті із таким кріпленням. Звичайний, не дорогий простенький задній ліхтар. Єдиний мінус – не швидко знімний.

Знімне. Можна навіть сказати – швидкознімне, дуже зручне у використанні, не дороге та ергономічне, але не зовсім надійне, оскільки на гравійній дорозі може швидко відлетіти.

Кліпса. Дуже зручний тип кріплення заднього габариту. Схожий на силіконовий. Швидкознімний.

Звертайте увагу на надійність кріплення заднього ліхтарика. Купити якісне та надійне заднє світло на велосипед у Івано-Франківську у нашому магазині та на сайті.

 

Важливо, щоб задню фару було видно. Тому зазвичай кріпиться на підсидільну трубу або за сидіння.

 

Будьте помітними на дорозі та катайтеся спокійно і вдень і вночі. Фахівці команди JollyRide допоможуть Вам обрати та купити заднє світло, а також дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання. У асортименті нашого веломагазину є великий вибір задніх фар, ліхтариків та багато інших аксесуарів для Вашого велосипеда.

Купуйте із задоволенням!

Наверх